Huawei HaberleriMobil Haberleri

Huawei P20 Pro EMUI Güncellemesi Aldı

Akıllı telefon sektöründe ki başarılı isim Huawei'den P20 Pro modeli EMUI güncellemesi aldı

TeknoBH Google Haberler

Akıllı telefon sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Huawei, P20 Pro EMUI güncellemesi aldı, yeni güncelleme de kullanıcıları neler bekliyor? Detaylar haberimizde

huawei-p20-pro-emui-guncellemesi-aldi

Akıllı telefon markalarında ismini sıkça duyduğumuz Huawei, EMUI 10 güncellemelerine devam ediyor. Bu kez de Huawei P20 Pro modeli için EMUI 10 güncellemesi yayınlandı.

EMUI 10 güncellemesi günümüzde ki koronavirüs nedeniyle Avrupa pazarına yayınlanmamıştı. Koronavirüs’ün azalmasıyla birlikte P20 Pro akıllı telefonu için EMUI 10 güncellemesinin Avrupa’da dağıtımı başlandı.

Huawei P20 Pro EMUI Güncellemesi Aldı

Paylaşılan bilgilere göre güncelleme alan telefon sadece P20 Pro da değil. Mate 10 Pro akıllı telefonu da Avrupa’da EMUI 10 güncellemesini almaya başladı. Yayınlanan güncelleme ortalama 4.5 GB dosya büyüklüğüne sahip olduğunu da belirtelim.

huawei-p20-pro-emui-guncellemesi-aldi-1

 

Yeni güncelleme ile geliştirilen arayüz, sadeleştirilmiş çoklu pencere modu ve çoklu ekran modu sunmakta. Daha pek çok özellik ile kullanıcılara sunulan güncelleme, önümüzde ki süreçlerde P30 serisi, Mate 20 serisi, P40 serisi ve Nova 5T akıllı telefonlar için yayınlanacak.

Kaynak
technotecnic

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu