Huawei Haberleri

Huawei P40 Pro Plus Avrupa’da satışa çıkıyor!

TeknoBH Google Haberler

Akıllı telefon sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Huawei, yeni modeli P40 Pro Plus sonunda Avrupa’da satışa çıkacak. Detaylar haberimizde

huawei-p40-pro-plus-avrupada-satisa-cikiyor

Akıllı telefon sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Huawei,  amiral gemisi modeli ” Huawei P40 Pro Plus Avrupa’da satışa çıkıyor ! “

Geçtiğimiz günlerde Huawei P40 Pro Plus tanıtılmış ve sadece Çin’de satışa sunulma kararı alınmıştı. Türkiye’nin de aralarında bulunduğu Avrupa ülkelerin de P40 Lite, P40 ve Pr0 Pro modellerinin raflarda ki yerini alacak.

Huawei P40 Pro Plus Avrupa’da satışa çıkıyor!

 Huawei, geç kalsa da DxOMark‘ın liderini Avrupa’ya getirme kararı aldı. Akıllı telefon sektöründe Huawei P40 Pro Plus kamera özelliği ile neredeyse rakipsiz bir telefon. Tabi üst segment bir cihaz olduğundan dolayı fiyatını da uygun beklememek gerekiyor.

huawei-p40-pro-plus-avrupada-satisa-cikiyor2

Çinli üretici yeni amiral gemisi modelinin Avrupa fiyatını belirledi. Huawei P40 Pro Plus modelinin etiket fiyatı 1399 Euro. Akıllı telefon kullanıcılarının fiyat beklentisinin çok üstünde olduğunu kabul etmek gerekir, bahsi geçen telefonun ülkemizde ki fiyatı muhtemelen 14.000 TL civarında olacak. Hali hazırda ülkemizde satışta olan Huawei P40 Pro 11.999 TL‘den satılıyorken yeni Huawei P40 Pro Plus modelinin Türkiye’de ki fiyatı da bizleri şaşırtmayacaktır.

Huawei P40 Pro Plus ve önce ki modeli olan P40 Pro’nun arasında ki tek fark kamera detayı, DxOMark’ın liderliğini sürdüren telefon kamera tarafında kullanıcıların beklentilerini fazlasıyla karşılayacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu