Huawei HaberleriMobil Haberleri

Huawei P50 Ne Zaman Çıkacak? İşte Detaylar

TeknoBH Google Haberler

Devamlı ertelenen haberler ile gündeme gelen Huawei P50 ne zaman çıkacak? Söz konusu cihazın görselleri ortaya çıktı. İşte Detaylar

Huawei P50 Ne Zaman Çıkacak? İşte Detaylar

Kısa bir süre önce şık tasarımı ile ortaya çıkan Huawei’nin yeni kamera odaklı amiral gemisi P50 modelinin detayları sızdırıldı.

Huawei P50 ne zaman çıkacak? Tasarımları da ortaya çıktı!

Paylaşılan görselleri incelediğimiz zaman çok daha detaylı ve yüksek çözünürlüklü videoda yeni P50’nin olası ihtişamı gözler önüne sermiş durumda. Siyah, beyaz, yeşil ve bej renklerde tüketicilere sunulması beklenen Huawei P50, Leica ile birlikte üretmiş oldukları Sony IMX800 sıvı lens sensörlerinden güç alıyor.

Huawei P50 Ne Zaman Çıkacak? İşte Detaylar

Söz konusu cihaz Kirin 9000‘den güç alan performans canavarı Harmony OS işletim sistemi ile çalışacak. Cihazın arka tasarımını incelediğimiz zaman daire şeklinde konumlandırılmış dörtlü kamera modülü yer alıyor. Harmony OS kullanacak olan cihaz, şimdiye kadar birden fazla erteleme almıştı. Söz konusu cihaz ilk olarak Şubat ayında beklenmişti daha sonrasında Nisan ayına ertelenmişti.

Yeni ortaya çıkan detaylara göre söz konusu cihazın resmi tanıtım tarihi bu yılın ikinci çeyreğinde olacak. Ayrıca Huawei’nin bu kadar ertelemesinin başlıca sebebi küresel stok sorunu diyebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu