Huawei HaberleriMobil Haberleri

Kusursuz Kamerasıyla Huawei P50 Serisi Görüntülendi

TeknoBH Google Haberler

Huawei P50 serisine ait yeni detaylar ortaya çıktı. Ortaya çıkan yeni detaylar ve tasarım görüntüleriyle adeta kendisine hayran bırakan P50 serisi ile ilgili detaylar haberimizde

Kusursuz Kamerasıyla Huawei P50 Serisi Görüntülendi

Akıllı telefon sektörüne giriş yapığı günden bugüne çok hızlı bir şekilde gelişme sağlayan Huawei, şirket değeri olarak da hızlı bir ivme kazandı. Bu hızlı ilerleyiş ABD hükümeti tarafından hoş karşılanmadı ve büyük bir ambargo uygulanmaya başlandı. Bunun sonucunda Huawei, bütün ABD şirketlerinin hizmetlerinden engellenmeye başlandı. Tayvan merkezli çip üreticisi TSMC de firmayı engelleyenler listesine girdi. Bu ambargo uygulamalarından sonra Huawei, kendi aplikasyon uygulaması dahil birçok hizmeti yeni telefonlarında sunmaya başladı. Her ne kadar ön yargı ile yaklaşılıyor olsa da kusursuz bir şekilde çalıştığını söyleyebiliriz.

Huawei P50 serisi kusursuz kamera ve ince çerçeve ile geliyor

Huawei‘nin Kirin 9000 işlemcisi ile uzun süre boyunca zirvede yer alan P40 serisinin yeni modelleri yolda. P50 serisinin render görüntüleri de ortaya çıktı. Üstelik söz konusu görüntülerinde yüksek çözünürlüğe sahip.

Çin’in en popüler sosyal medya platformu Weibo’da Digital Chat Station kaynağının aktardığı bilgilere göre, P50 olduğuna kesin gözüyle bakılan model, kanlı canlı bir şekilde görüntülendi. Yeni modelin kamerasının özellikleri kesin olarak ortaya çıkmadı. Ancak iddialara göre, yeni modelin kamerasının Sony’nin 1 inç büyüklüğündeki IMX 800 sensörü olacağı yönünde.

Kusursuz Kamerasıyla Huawei P50 Serisi Görüntülendi

Huawei P50 serisinin yeni modellerinin Mayıs veya Haziran aylarında kullanıcıların karşısına çıkması bekleniyor. Aynı zamanda yeni seri ile birlikte hangi modellerin sunulacağı da belli oldu. Şimdilik 3 farklı modelin karşımıza çıkacağı söyleniyor. Bu modeller, P50, P50 Pro ve P50 Pro Plus modellerin piyasaya sürülmesi bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu