Huawei HaberleriMobil Haberleri

Huawei P50 Tasarımı Bir Videoyla Ortaya Çıktı

TeknoBH Google Haberler

Huawei P50 serisinin render görüntüleri daha önce ortaya çıkmıştı. Söz konusu yeni modelin ise şimdi 360 dereceye sahip bir videosu yayınlandı. Peki, Huawei P50 serisi ne zaman çıkacak?

Huawei P50 Tasarımı Bir Videoyla Ortaya Çıktı

Huawei P50 serisinin daha önce çeşitli render görüntüleri ortaya çıkmıştı. Ancak bugün merakla beklenen serinin 360 derece çekilmiş görsellerini içeren bir video yayınlandı. Telefonun her açıdan kaydedilmiş görüntüleri bütün ayrıntılarıyla birlikte belli oldu.

Kamera performansı ile adından sıkça söz ettirecek olan Huawei P50, daha önceki sızıntılardan da bildiğimiz üzere şirketin en büyük kamera lenslerine sahip olacak. Sıvı lens teknoloji ile geliştirilmiş olan modelde f/1.1 diyafram açıklığıyla tasarlanan çift arka kamera modülüne yer verilecek.

Huawei P50 modelinin tüm detayları videoyla ortaya çıktı

Güvenilir bir teknoloji ajanı olan Steve Hemmerstoffer tarafından yayınlanan Huawei P50 tasarım videosu cihazla ilgili olarak oldukça detay sunuyor. 6,3 inç diyagonal metal çerçeve, düz bir ekran ve cam arka panele sahip modelin boyutları 156,7 x 74 x 8,3 milimetre olacak. bu sayede yeni telefon, serinin ir önceki modeli olan P50 cihazından daha büyük bir ekran ile karşımıza çıkacak.

Çift hoparlör sistemi ile geliştirilen P50 modelinde ekran altı parmak izi sensörüne de yer verilecek. Telefonun selfie kamerası ise orta üst tarafa konumlandırılırken, arka kamera ise dikey bir kurulum ile gelecek. İkili kameranın bulunduğu modülün hemen ortasında tekli LED flaş yer alacak. Ayrıca modülün hemen yanında yer alan Leica yazısı da gözlerden kaçmıyor. Peki, bu özelliklere sahip olan Huawei P50 serisi ne zaman çıkacak? Şirket bir tarih paylaştı mı?

Huawei P50 serisi ne zaman çıkacak?

Maalesef ki Huawei’nin yeni serisi hakkında resmi bir açıklama bulunmuyor. Ancak şirket bu zamana kadar P20, P30 ve P40 serilerini geçtiğimiz yıllarda hep Mart aylarının sonlarına doğru duyurmuştu. Bu geleneği devam ettirirse yeni model 26 ila 28 Mart tarihleri arasında yeni seri ile tanışabiliriz. Huawei’nin yeni serisi P50, P50 Pro ve P50 Pro+ modellerini içerecek olan seri de tahminlere göre Kirin 9000E yonga seti kullanılacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu