Huawei HaberleriMobil Haberleri

Huawei P50, Yeni Kamerasıyla Ortaya Çıktı

TeknoBH Google Haberler

Huawei P50 modeli yeni kamera detayları ile birlikte ortaya çıktı. Yeniden tasarlanmış olan kamera kurulumu, birçok kullanıcıyı şimdiden heyecanlandırmış durumda.

Huawei P50, Yeni Kamerasıyla Ortaya Çıktı

Piyasaya girdiği ilk günden bu yana çok hızlı gelişmeler yaşayan Huawei, şirket olarak da hızlı bir şekilde ivme kazanmayı başardı. Bu hızlı ilerleme süreci ABD tarafından çok hoş bir şekilde karşılanmadı ve büyük bir yaptırım uygulanmaya başlandı. Bunların sonucunda Huawei, bütün ABD şirketlerinin hizmetlerinden engellendi. Tayvan merkezli çip üreticisi TSMC‘de firmayı engelleyenler listesine girdi. Ancak bu süreçten sonra akıllı telefon alanında Huawei için ne kadar zor zamanlar geçiriyor olsa da, bir şekilde ilerledi diyebiliriz.

Huawei P50 yeni kamera tasarımıyla karşımızda

Ortaya çıkan görselleri incelediğimiz zaman, serinin önceki modellerinin aksine farklı bir kamera tasarımı ortaya çıktığını görmekteyiz. Dörtlü kameranın kullanılacğaı iddia edilen model de, dört kameranın da daire içerisine yerleştirildiğini görüyoruz. Bu daire biçiminde ki kamera kurulumunun alt tarafında ise LED flaş yer alıyor. Ancak söz konusu kameraların çözünürlüğü hakkında paylaşılan bir bilgi yok. Haziran’da tanıtılması beklenen modelin kameraları hakkında net bir bilgi vermek olmaz. Ancak önümüzde ki aylarda, sertifikalar ile birlikte yeni modelin teknik detayları da ortaya çıkacaktır.

Huawei P50, Yeni Kamerasıyla Ortaya Çıktı

Yeni serinin HarmonyOS 2.0 ile kutudan çıkması bekleniyor. Paylaşılan tasarım detaylarını incelediğimiz zaman, geçtiğimiz günlerde karşımıza çıkan tasarımdan bir hayli farklı olduğunu görmekteyiz. Hatta bazı iddialara göre, geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan modelin bir farklı modele ait olduğunu iddia ediyor.

Huawei P50 serisinin Haziran ayında piyasaya sürüleceği iddia ediliyor ancak bazı kaynaklara göre de bu görüntülerin yalnızca piyasayı canlandırmak için olduğu söyleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu