Huawei HaberleriMobil Haberleri

Huawei şaşırtmaya devam ediyor! Bu nasıl telefon?

Teknoloji devi Huawei şaşırtmaya devam ediyor! Yeni üretimini gerçekleştireceği telefon herkesi şaşırttı!

TeknoBH Google Haberler

Akıllı telefon sektörünün iddialı isimlerinden biri olan Huawei, şaşırtmaya devam ediyor! İşte Detaylar

Huawei-2020-2021-model tasarımları-sızdırılmış

Akıllı telefon pazarının iddialı isimlerinden biri olan Huawei, mobil tasarımlarında adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Çinli üreticinin bu yıl ve gelecek yıl ki amiral gemisi modellerinde kullanmayı planladığı tasarım ayrıntıları sızdırıldı. Huawei’in P hem de Mate serisi için kullanılacak olan tasarımlar gönüller de taht kuracak diyebiliriz.

Huawei şaşırtmaya devam ediyor!

Huawei bu yıl ve gelecek yıl ki modellerinde çerçevesiz bir ekran kullanmak istiyor, Huawei Mate 40 ve P50 modellerinde  selfie kamerası ekranın altına gizlenmiş görünüyor. Huawei ekran, gövde oranında da yüzde yüzü yakalamış diyebiliriz, eğer ki Huawei modellerini bu şekilde üretimini gerçekleştirebilirse satış rekorları kırabilir diye düşünüyoruz.

huawei-2020-2021-model-tasarimlari

Bahsi geçen şirket Huawei olunca böyle bir ekranın üretimi imkansız diyemeyiz, Çinli üretici tasarım konusunda sınır tanımayacak isimler arasında yer alıyor. ABD’nin Huawei ile uğraşması sonucunda Huawei modellerinde ki tek eksik Google servislerinin yer almaması. Muhtemelen 1-2 yıl içerisin de Huawei, Google servislerinin yerini dolduracaktır.

huawei-p-serisi-modelleri

Huawei, son çıkan söylentilere göre Çinli şirket P serisi modellerinde Qualcomm yada Exynos yonga seti kullanabilir. İlerleyen zamanlarda sızıntılar yapılırsa bilgileri sizlere aktaracağız.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu