Donanım HaberleriHuawei Haberleri

Huawei WATCH FIT Elegant Türkiye’de Satışta!

TeknoBH Google Haberler

Huawei WATCH FIT Elegant SpO2 izleme özelliği takibi deneyimini çok daha geliştirerek akıllı saatini Türkiye’de satışa sunuyor. İşte Detaylar

Huawei WATCH FIT Elegant Türkiye'de Satışta!

Kullanıcılar, Huawei akıllı telefonlarına basit bir dokunuşla saat yüzlerini değiştirip özelleştirebiliyor, 96 farklı spor modunu kullanabiliyor, hava durumu ve ayın evreleri gibi konularda daha fazla bilgi sahibi olabiliyorlar. Kandaki oksijen doygunluğu, kişinin genel sağlığının önemli bir göstergesi.

Huawei WATCH FIT Elegant artık tüm gün sürekli SpO2 izleme sunarak, kullanıcıların sağlıklı hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlıyor ve SpO2 seviyeleri çok düşük olduğunda uyarı veriyor. Ayrıca sağlıklarını çok daha yakından takip etmek isteyen kullanıcılar Huawei Sağlık Uygulaması ile gün boyunca SpO2 seviyelerindeki değişiklikleri kontrol edebiliyorlar.

Huawei WATCH FIT Elegant özellikleri

Etkileşimli ve ilgi çekici fitness kursları her zaman Huawei WATCH FIT Serisi’nin benzersiz bir özelliği olmuştur. 96 egzersiz modunun yanı sıra, omuzlarda ve boyunca yağ yakma, tonlama ve gerginliğinin azaltılması dahil olmak üzere en yaygın fitness çalışmalarını hedeflemek için 12 kolay fitness sınıfı geliştirildi.

Huawei WATCH FIT Elegant Türkiye'de Satışta!

12 iç mekan antrenman kursunun yanı sıra Huawei WATCH Elegant, tüm yeteneklerden koşucular için 13 yerleşik koşu kursuna da sahip. Akıllı saat kullanıcıları koşarken yerleşik GPS ve çoklu sensörlerin yardımıyla tüm koşuyu analiz edebiliyor. Antrenman kursları ve antrenman verilerinin rehberliği ile kullanıcılar, kendi antrenman programlarını formüle etmek ve fitness hedeflerine adım adım ulaşmak için iyi bir donanıma sahip olacak.

Yeni akıllı saat özelliklerinin yanı sıra, kalp atış hızı ve uyku takibi açıkken bile 10 günlük pil ömrü kullanımı sunuyor. Tüm bunlara ek olarak ise, Huawei’nin hızlı şarj teknolojisini de destekleyen Elegant, yalnızca beş dakikalık bir şarjla tipik kullanımda tüm gün yetecek pil gücüne sahip oluyor.

Huawei’nin yeni akıllı saati, siyah ve beyaz renk seçenekleri ile Huawei Online Mağaza üzerinden 999 TL fiyatıyla satışa sunuldu. Vade farkı olmadan 4 taksit imkanından yararlanabilecek olan tüketiciler, aynı zamanda Huawei Kablosuz Tripod Selfie Stick‘e yalnızca 1 TL fark ile sahip olabilecekler.

Kaynak
teknolojioku

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu