Donanım Haberleri

Huawei Watch GT 2 Pro özellikleri sızdırıldı!

Sızdırılan bilgilere göre Huawei, yeni bir akıllı saat üzerinde çalışmalara başladı.

TeknoBH Google Haberler

Huawei’in yeni akıllı saati olan Huawei Watch GT 2 Pro özellikleri sızdırıldı! İşte akıllı saatin detayları;

samsung-galaxy-watch-2-tasarimlari

455 mAh pil kapasitesine sahip olan Huawei Watch GT 2 Pro‘nun sızdırılan tasarım ve bazı özelliklerini siz değerli okuyucularımızla paylaşıyoruz.

Huawei Watch GT 2 Pro özellikleri sızdırıldı!

Huawei uzun süredir yeni akıllı giyilebilir cihazı olan Watch Fit üzerinde çalışıyor. Son sızdırılan bilgilere göre Huawei şimdi de Watch GT 2 Pro adında yeni bir akıllı saat üzerinde çalışmaya başlamış.

Görünüşe göre Watch GT 2 Pro‘nun en azından bir Klasik ( Nebula Gri ) ve bir Spor ( Gece Siyahı ) modeli ile geleceğini biliyoruz. Şirketin resmi açıklamalarına göre 2 haftalık bir pil ömrüyle geliyor. Kısa bir süre önce 455 mAh pil kapasitesine sahip olduğu ortaya çıkan yeni model, yapılan iddialar doğru ise 10W gücünde kablosuz şarj özelliği ile kullanıcılarına sunulacak.

huawei-watch-gt-2-pro-tasarimlari

5ATM su direncine dayanıklı saatte görüşme yapabilmeniz için dahili hoparlör ve mikrofon da yer alıyor. Sağlık takibi ise SpO2 ölçümü ve dahili GPS özellikleri bulunan akıllı saatte eklenen 100’den fazla da egzersiz modu yer alıyor.

Huawei‘nin 10 Eylül tarihinde Çin‘de bir akıllı saat lansmanı gerçekleştireceği ifade ediliyor. Ancak bu lansmanda yapılacak duyurunun Watch Fit modeli için mi yoksa Watch GT 2 Pro modeli için mi olacağı henüz net değil.

Kaynak
Teknolojioku

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu