Güncel Haberler

Huawei’den Türkiye’ye özel reklam kampanyası

TeknoBH Google Haberler

Huawei’in ” Tek Dokunuşta Bağlan ” adını verdiği Türkiye’ye özel reklam kampanyasının ekosistemin tüketici faydasına değiniyor. Yeni kampanyanın detayları

huaweiden-turkiyeye-ozel-reklam-kampanyasi

Huaewi Türkiye Tüketici Elektroniği grubu, ” 1+8+N ” stratejisini ” Tek Dokunuşta Bağlan ” sloganıyla görselleştirilen yeni iletişim kampanyasını duyurdu. Markanın cihazlarının birbiri ile etkileşimini aktaran reklam filminde; günlük hayattan iş hayatına tüm çalışma, iletişim ve eğlence ihtiyaçlarının Huawei’nin ürün ekosisteminin sağladığı kolaylıklar ve farklılıkları ele alıyor.

Huawei’den Türkiye’ye özel reklam kampanyası

Huawei tarafından paylaşılan reklam filminde öne çıkartılan Huawei Share ve Çoklu Ekran Paylaşımı özellikleri, Huawei ürünlerinin kolayca birbirine bağlanmasını sağlayarak Windows ve Android işletim sistemleri arasındaki engelleri kaldırıyor.

Bu açılımın merkezinde herşeyi tek bir kaynaktan yönetmeyi amaçlayan akıllı telefonlar yer alıyor. Zincirin ” 8 ” öğle ile temsil edilen ürünleri ise markanın son dönemde her biri için ayrı ayrı önemli satış ve inovasyo başarıları elde ettiği; bilgisayar, tablet, TV,hoparlör, akıllı gözlük, akıllı saat, araç içi terminaller ve kulaklıklardan oluşuyor. ” N ” ile ifade edilen çerçevede ise nesnelerin interneti odaklı olarak; mobil ofisler, akıllı evler,spor ve sağlık ürünleri ve akıllı seyahat ürünleri öne çıkıyor.

Huawei’nin yeni reklam filmini sizlerle paylaşıyoruz:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu