Otomobil Haberleri

Hyundai Tuscon 2021 ne zaman gelecek

Yeni neslini tanıtmaya hazırlanan Hyundai, yeni modeli Tuscon 2021 ne zaman gelecek?

TeknoBH Google Haberler

Otomobil severlerin sabırsızlıkla beklediği Hyundai Tuscon 2021 modeli ne zaman gelecek? Şık tasarımı ve tanıtım tarihi haberimizde.

hyundai-tuscon-2021-ne-zaman-gelecek

Dördüncü neslinin tanıtımına sayılı günler kala Hyundai Tuscon’un, tasarımıyla ilgili yeni ipucular paylaşıldı. Bu paylaşım sonrasında şirket, modelinin tasarımıyla ilgili büyük değişikliğe gitmiş diyebiliriz. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan Hyundai Tuscon‘un yeni modelini sizlerle paylaşalım.

Hyundai Tuscon 2021 ne zaman gelecek

Hyundai‘nin ilk olarak yeni Elentra‘da tanıtılan ” Sensuous Sportniess” tasarım felsefesini, yeni Tuscon‘da kullanacak gibi görünüyor. Böylelikle Güney Koreli üreticinin ” Parametric Dynamics ” teması da yavaş yavaş bütün model gamına yayılıyor.

Yeni Hyundai Elentra

2021-yeni-hyundai-elentra

Yeni Hyundai Elentra

2021-yeni-hyundai-elentra-1

Yeni Hyundai Elentra

2021-yeni-hyundai-elentra-2

  Asıl konumuz olan Hyundai Tuscon modelinin sızıntılarını incelediğimiz zaman, ilk dikkat çeken tasarımlardan biri de ” elmas-vari ” bir tasarıma sahip ön ızgara ve o ızgaraya gizlenmiş gibi görünen LED farlar yoğunlukla dikkatleri üzerine topluyor. Ayrıca yeni Hyundai Tuscon‘un arka tarafında ise iki arka farı birleştiren LED çubuk, agresif tasarımlı tampon ve difüzör baskın detaylar olarak gösterilebilir.

  2021-Hyundai-Tucson-1

  2021-Hyundai-Tucson-2

   Hyundai Tuscon‘un yeni neslinde, bir önceki nesillere göre daha büyük, daha geniş bir yapıya ve daha uzun bir yapıya sahip olması bekleniyor. Son paylaşılan bilgilere göre, aracın dört kollu direksiyon simidi, tamamen dijital gösterge paneli, büyük bir bilgi-eğlence ekranı ve klima menfezlerinin yeni tasarımıyla yeni Tuscon‘un eski nesillerine göre adeta bir çağ atlamış gibi görünmesi bekleniyor.

   Hyundai Tuscon 2021 modeli ne zaman tanıtılacak?

   Hyundai’nin yeni neslinin tanıtım tarihi 14 Eylül olarak açıklandı.

   Kaynak
   hwp.com.tr

   İlgili Makaleler

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Başa dön tuşu