Güncel HaberlerTeknoloji Haberleri

İddialara Göre Faruk Fatih Özer Yakalandı!

TeknoBH Google Haberler

İddialara göre THODEX CEO’su Faruk Fatih Özer yakalandı. CEO’nun Kosova’da yakalandığı iddiaları gündeme bomba gibi düştü. İşte Detaylar

THODEX Sahibi Yurtdışına Kaçtı! Bu Ne Rezillik!

Son yılların en büyük vurgunlarından birini yapan Thodex CEO‘su Faruk Fatih Özer’in Kosova‘da yakalandığı iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Henüz iddialar doğrulanmadı ancak iddilara göre Fatih Özer, Kosova’nın başkenti Priştine şehrinde yakalandı.

Heyecanlandıran iddia! Faruk Fatih Özer yakalandı!

Kripto para borsası Thodex üzerinden kazandığı iddia edilen 2 milyar dolar ile 20 Nisan 2021 tarihinde ortadan kaybolan Faruk Fatih Özer‘in ilk olarak Arnavutluk’a gitti açıklanmıştı. Burada operasyon yapılan Özer’in yakalanamadığı ve ortadan kaybolduğu açıklanmıştı.

ABC Gazetesi‘nin haberine göre Türkiye’nin talebi üzerine Interpol tarafından CEO’nun hakkında kırmızı bülten ile bir arama kararı çıkartıldı. Bu arama kararından sonra Priştine’de düzenlenen bir operasyon ile yakalandı. Şimdilik konu ile ilgili olarak bir açıklama yapılmadı.

Thodex Battı Mı? Resmi Açıklamalar Geldi

Olay sonrasında Türkiye’de yapılan operasyon ile Thodex’in çalışanları göz altına alınmış, aralarında Özer’in kız kardeşi ve abisinin de bulunduğu çalışanların büyük bir kısmı adli kontrol şartı ile serbest bırakılmıştı. Ayrıca olay ile ilgili soruşturma da devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu