Oyun Haberleri

Injustice Gods Among Us Ultimate Edition ücretsiz oldu!

TeknoBH Google Haberler

Injustice Gods Among Us Ultimate Edition ücretsiz oldu! Bu fırsat kaçmaz.

injustice-gods-among-us-ultimate-edition-ucretsiz-oldu

Epic Games Store‘un her hafta ücretsiz olarak yayınladığı oyunlar listesine yeni bir isim daha eklendi. Epic Games’in ücretsiz yayınladığı oyun listesine Injustice Gods Among Us Ultimate Edition‘da katıldı.

Önceki yıllarda pek çok oyun ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmuştu. Ancak hiç bir zaman bu kadar kaliteli oyunlar ardı ardına ücretsiz olarak sunulmadı.

Injustice Gods Among Us Ultimate Edition ücretsiz oldu!

Son dönemlere baktığımız zaman GTA 5, Civillization 6, Ark ve Injustice gibi son derece kaliteli oyunların ücretsiz olarak sunulduğunu görebiliyoruz.

injustice-gods-among-us-ultimate-edition-ucretsiz-oldu-1

Sizlere bahsettiğimiz oyunlar ciddi anlamda oyun severler için büyük bir şans diyebiliriz. Bu oyunları almak o kadar da kolay değil, nitekim yeni çıkan AAA tarzı kaliteli bir yapım için 500 TL ödeme isteniyor. Kısa bir süre önce satışa çıkan The Last of Us Part 2 hali hazırda 499 TL‘den satılıyor.

Eğer ki sizlerde kütüphanenize ücretsiz bir oyun eklemek istiyorsanız, Injustice Gods Among Us Ultimate Edition‘ı hemen edinebilirsiniz. İsteyen oyun severler ister PS4,PC veya Xbox One’da ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Yapılması gereken tek şey 26 Haziran tarihinden önce oyunu kütüphanenize eklemek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu