Güncel Haberler

Instagram, DM’leri Messenger ile birleştiriyor

TeknoBH Google Haberler

Dünya genelinde geniş kitleye sahip olan sosyal medya uygulaması Instagram, yeni güncelleme ile DM’leri Messenger ile birleştiriyor. İşte Detaylar

instagram-messenger-uygulamalarini-birlestirecek

ABD’deki iOS ve Android İnstagram kullanıcıları, sosyal medya uygulaması olan Instagram hesabı olmasa bile, Instagram uygulaması aracılığıyla Facebook’taki arkadaşlarına mesaj gönderebileceklerini sağlayan bir güncelleme yayımlandı.

Instagram, DM’leri Messenger ile birleştiriyor

Geçtiğimiz yıl Facebook, Instagram, WhatsApp ve Messenger sohbetlerini tek bir uygulama üzerine birleştirmek için çalışmalara başladığını duyurmuştu. Sonunda bu hazırlığın ilk işareti olarak, Instagram’ın en son güncellemeyle DM’leri büyük bir revizyondan geçirecek olduğunun altını çizelim.

instagram-messenger-uygulamalarini-birlestirecek-1

Paylaşılan bilgilere göre ABD’deki iOS ve Android, Instagram kullanıcıları, Instagram hesapları olmasa bile Instagram uygulaması aracılığıyla Facebook’taki ekli olan arkadaşlarına mesaj gönderebileceği yeni bir uygulama için güncelleme yayımlandı.

Yeni güncelleme ayrıca Messenger sohbet estetiğine uygun olarak DM’leri çok daha eğlenceli ve renkli hale getiriyor. Ayrıca Instagram uygulamasının sağ üst köşesinde bulunan DM simgesinin de Messenger logosu ile değiştirildiği söyleniyor. Yeni güncelleme ile ilgili daha fazla bilgi paylaşıldıkça sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu