Güncel Haberler

Instagram’dan para toplama özelliği geliyor!

TeknoBH Google Haberler

Günümüzde en popüler sosyal medya platformlarından biri olan Instagram, yeni özelliği olan Instagram’dan para toplama özelliği geliyor! İşte o özellik hakkında ki detaylar

instagram

Facebook, geçtiğimiz günlerde yayımladığı bir yazı ile Instagram üzerinden para toplama özelliğinin önümüzde ki günlerde kullanıcılarının kullanımına sunacağını açıkladı. Şirket, bu süreçte hangi adımlardan geçileceği hakkında bilgilerde paylaştı.

Facebook‘un yayımladığı bir blog yazısında platform üzerinden para toplama özelliğini kullanıcılarına sunmaya başladı. Instagram’a gelecek olan yeni özellik ile kendiniz için, küçük işletmeniz için önemli bir sebep için para toplayabileceksiniz.

Instagram’dan para toplama özelliği geliyor!

Kişisel Bağış Toplama özelliği önümüzde ki günlerde ABD, Birleşik Krallık ve Irlanda‘da küçük bir test ile başlayacağı duyuruldu. Ayrıca bağış çıkartmaları vasıtasıyla bağış yapabilen ülkelerde de kişisel bağış toplayan kişilere yardımdı bulunabilecekler.

ınstagramdan-para-toplama-ozelligi-geliyor

Kişisel Bağış Toplama özelliğini sizlerde kullanmak istiyorsanız bu ayarları açmalısınız; Profili Düzenle/ Ayarlar seçeneğine ve ardından Bağış Toplamayı Ekle seçeneklerine tıklamanız gerekiyor, daha sonrasında ise Para Topla sekmesine tıklayın. Bu işlemden sonra fotoğrafı seçin, bağış kategorisini belirleyin ve neden para toplamak istediğinizin detaylarını yazın.

Dilerseniz ki bağış toplama özelliği herkes de kullanır durumda olmayacak. Para toplamak için geçerli sebeplerin onaylandığı takdirde kısa süreli bir değerlendirme süreci başlayacak. Bağış yapan kişiler, hesaba para transferi yaptığında bilgilerinin gizli kalmasını seçebilecekler. Lakin para toplayan kişiler, bağışta bulunan kişinin kullanıcı adını ve ismini görebilecekler.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu