Sinema ve Dizi Haberleri

Into The Night’da Göğsümüzü Kabartacak Türk !

Into The Night'da göğsümüzü kabartacak Türk oyuncu!

TeknoBH Google Haberler

Netflix’te yayınlanan ve bir hayli fazla beğenilen dizi Into The Night’da göğsümüzü kabartacak Türk! İşte Detaylar

 

Koronavirüs sürecinde insanların gözdesi durumunda olan Netflix , kısa bir süre önce yeni bir diziyi daha izleyiciyle buluşturdu.

Fantastik ve aksiyona sahip olan dizi ülkemizde ise bir hayli popüler oldu.Bizler için bu dizinin popüler olmasının sebebi dizide canlandırılan Ayaz isimli Türk karakter olduğunu düşünüyoruz.

Into The Night’da Göğsümüzü Kabartacak Türk !

Netflix‘in orjinal dizisi olan Into The Night, güneşin insanları öldürmeye başladığı bu zamanda sürekli gece içerisinde uçak yolculuğu yapan bir ekibin hikayesini bizlere anlatıyor.Hikaye’de farklı ülkelerin insanlarıda mevcut , Örnek olarak vermemiz gerekirse Osman isminde Faslı Müslüman bir karakterde var , Nato askeri olan İtalyan’da var .Burada bir Dipnot geçmek isteriz ,bu karakterler içerisinde en şüphesiz ki en popüleri Ayaz isimli Türk karakterdir.

Dizinin ilk bölümlerinden itibaren baskın bir karakteri canlandıran Ayaz‘ın ülkesine bağlılığını sezon boyunca izliyoruz. Dizinin yayınlanan sezonunda ırkçılık içeren ifadeleri çokça görmekteyiz. Ayaz karakterinin bu tarz söylemlere karşı tavrı ise izlenmeye değer.

Kısa bir sezonu bulunan Into The Night sürekleyici bir hikayesi ile bir gecede bitirebileceğiniz bir dizi olmuş ,Dizinin 2.sezonun ne zaman yayınlanacağı da şimdiden merak konusu oldu.

Into The Night’ın fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz , şimdiden keyifli seyirler.

Into The Night fragmanı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu