Apple HaberleriiOS Haberleri

iOS 14 Beta 4 yayımlandı! İşte yeni özellikler

TeknoBH Google Haberler

Geçtiğimiz aylarda gerçekleşen WWDC 2020 etkinliğinde tanıtılan iOS 14 beta 4 yayımlandı! İşte yayımlanan yeni özellikler

ios-14-beta-yayimlandi

Apple bu seferde geleneği bozmadı. İki haftalık aranın hemen ardından yeni beta sürümünü geliştiricilerin kullanımına sundu. Beta da hataların ortadan kaldırılmasına odaklanıldığı için beta sürümleri arasında büyük farklar olmayacaktır. Lakin iOS 14 beta 4 dikkat çekici özellikler ile karşımıza çıkıyor.

iOS 14 Beta 4 yayımlandı! İşte yeni özellikler

Yeni beta sürümünde Apple TV için hazırlanan Widget sisteme dahil ediliyor. En son ki beta sürümünde bulunmayan 3D Touch uyumlu cihazlarda çalışmaya devam edecek. Google ve Apple tarafından ortak çalışma ile yürütülen Koronavirüs ile mücadele amacıyla geliştirilen API sistemi güncellemeye dahil edildi. Arama sonuçlarında iyileştirmelerin yapıldığı iOS 14 Beta 4’ü yüklemek için cihazın UDID kaydının olması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

ios-14-beta-yayimlandi-1

Yeni iOS 14 Beta 4’ü nasıl yükleyebiliriz?

Yeni güncellemenin özellikleri şimdilik bu kadar lakin ince bir noktayı atlamak istemeyiz ki güncelleme de ki yeni özelliklerin hala üzerinde çalışılıyor. Yeni güncellemenin daha tamamlanmadığından dolayı henüz kurmanızı tavsiye etmeyiz lakin merak ediyorsanız burada ki linkten indirebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu