Apple HaberleriMobil Haberleri

iPhone 12 ekranı için bomba bir iddia geldi!

Apple'ın yeni modelleri için iddialar bitmek bilmiyor. Şimdi de iPhone 12 ekranı için bomba bir iddia geldi!

TeknoBH Google Haberler

ABD merkezli Teknoloji devi Apple’ın yeni iPhone 12 modelinin ekranı için bomba bir iddia geldi. İşte o iddialar

iphone-12-uygun-fiyatli-calismalara-basladi

Tanıtım tarihi ile ilgili uzun zamandır çeşitli iddialar bulunuyordu ancak geçtiğimiz günlerde iPhone 12 ailesinin tanıtım tarihi belli olmuştu. Apple‘ın resmi internet sitesinde ki etkinlikler bölümünde paylaşılan bilgilere göre tanıtım tarihi 15 Eylül 2020 günü Türkiye saati ile ilgili 20:00‘da gerçekleşecek. Tanıtım tarihi ile ilgili iddialar son bulmuştu ancak şimdi de Apple’ın yeni modeli iPhone 12 için yeni iddialar gündeme gelmeye başladı.

iPhone 12 ekranı için bomba bir iddia geldi!

Bildiğimiz üzere paylaşılan son bilgilere göre iPhone 12 modellerinin 120 Hz yenileme hızına sahip olacağı biliniyordu. Lakin ortaya atılan son iddialara göre bu serinin bu özelliğe sahip olmasının imkanı yok. Android tabancı üreticilere göre çeşitli özellikleri kullanıcılarına sunarken daha cimri davranan Apple, bu konuda geleneği sürdürecek gibi görünüyor. Bu kaynaklar tarafından iddialara göre şirket ekran yenileme hızını çok yüksek ihtimalle iPhone 12 ailesinde 120 Hz olarak kullanmayacak.

iphone-12-120hz-yenileme-hızı-bomba-bir-iddia

Hatta iddialara göre ABD merkezli Teknoloji devinin bu özelliği 2021 yılının Eylül aylarına sakladığı ve önümüzde ki yeni modellerinde kullanmayı düşündüğü söyleniyor. Son iddialar doğru ise hiçte şaşırtıcı olmaz diyebiliriz, zira Apple yıllardır rakiplerine göre cimri davrandığını biliyoruz.

Bakalım gerçekten Apple yeni nesil iPhone modellerinde bu özelliği kullanmayacak mı? Merakla bekliyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu