Apple HaberleriMobil Haberleri

iPhone 12 modellerinin videosu paylaşıldı

TeknoBH Google Haberler

Teknoloji devi olan Apple’ın Eylül ayında tanıtılması beklenen yeni iPhone 12 modellerinin videosu paylaşıldı.

iphone-12-tasarimi-sizdirildi-1

ABD merkezli teknoloji devi olan Apple‘ın yeni modellerini Eylül ayında net olarak görmüş olacağız. Her ne kadar Koronavirüs nedeni ile tedarik sıkıntısı yaşanacak olsa da Apple büyük ihtimal ile bu geleneği bozmayacak. Ancak bu kadar uzun süre beklemek istemeyen ve bu telefonları merak edenler için güzel bir video paylaşıldı. Paylaşılan bu videoda iPhone 12 ailesinin temsil eden yeni cihazları ilk kez görüntülerken, telefonların yeni tasarım çizgisine de yakından bakma imkanı bulmuş olacağız. Bu video sayesinde yeni cihazlar hakkında daha detaylı bilgiler edinme imkanımız olmuş olacak lakin bunun kesin olmadığını da belirtmek isteriz.

iPhone 12 modellerinin videosu paylaşıldı

Teknoloji dünyasının en merak edilen modellerinden biri de iPhone 12 aile olduğunu biliyoruz. Kamera detayları nasıl olacak, batarya kapasitesi nasıl olacak, tasarımı nasıl olacak diye soruların tamamı merak ediliyor. Yeni iPhone 12 amiral gemisi modellerinin Eylül ayında tanıtılacağını tekrar belirtmek istiyoruz ancak o zamana kadar beklemek istemeyen kullanıcılarımız için güzel bir video paylaşımı yapıldı.

Paylaşılan videoda iPhone 12, iPhone 12 Pro ve Pro max‘ın temsili telefonlar sergileniyor. Yeni modellerin net olarak tasarımı ve özelliklerini Eylül ayında bir tanıtım ile net olarak görmüş olacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu