Apple HaberleriMobil Haberleri

iPhone 12 Pro Türkiye’de 23.600 TL’ye satılıyor

Teknoloji devi Apple'ın yeni amiral gemisi iPhone 12 Pro Türkiye'de online e-ticaret sitesinde 23.600 TL'ye satılıyor. Araba alınacak bir fiyata satılması kullanıcılar tarafında büyük bir şoka uğrattı.

TeknoBH Google Haberler

iPhone 12 Pro Türkiye’de 23.600 TL’ye satılıyor. Bu fiyata bu telefon alınır mı? Yoksa bir tane şahin mi alırsınız?

apple-iphone-12-pro-max-tanitildi

Geçtiğimiz günlerde tanıtılan iPhone 12 modellerinin Türkiye fiyatı henüz netlik kazanmadı. Ülkemizde önümüzde ki ay satışa sunulması beklenen bu modelin fiyatı Vatan Bilgisayar’ın internet sitesinde ortaya çıktı. Ön sipariş olarak konulan akıllı telefonun fiyatı ise dudak uçuklattı. Vatan Bilgisayar internet sitesine tam tamına 23.600 TL gibi bir fiyata ekledi!

iPhone 12 Pro Türkiye’de 23.600 TL’ye satılıyor

Henüz resmi olarak satışa sunulmayan bir telefonun bir mağazada ön siparişe açılması ise akıllara isim duyurma ve reklam çabaları olduğunu hissettirdi diyebiliriz.

iphone-12-turkiye-fiyati-vatan-bilgisayarda-gorundu

Muhtemelen henüz Türkiye’de olmayan ve dünya genelinde satışa sunulmayan iPhone 12 Pro’nun Vatan Bilgisayar’da satışa sunulması pekde mümkün değil.

Vatan Bilgisayar ne yapıyor?

ABD fiyatı 999 dolar olan bu telefonun Türkiye fiyatının vergiler dahil olmak üzere hesapladığımız da bile 15 bin TL civarında olması gerekiyor. Vatan Bilgisayar’da görünen 23.600 TL gibi rakam oldukça abartılı. Sosyal medyada konu olan bu durumun Vatan Bilgisayar’ın reklam peşinde olduğunu gösteriyor.

Ayrıca iPhone 12 Pro‘nun Türkiye fiyatı 23.600 TL olsa bile akıllara şu soru geliyor. 1 adet iPhone 12 Pro mu yoksa Şahin mi? :)

Siz değerli okurlarımızın düşüncelerini merak ediyoruz. Düşüncelerinizi bizimle aşağıda ki yorumlar kısmından paylaşabilirseniz seviniriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu