Apple HaberleriMobil Haberleri

iPhone 12 Tasarımı Kesinlik Kazanmaya Başladı! Tasarımı Nasıl?

TeknoBH Google Haberler

Teknoloji devi Apple’ın yeni modeli iPhone 12 tasarımı netlik kazanmaya başladı. Merakla beklenen iPhone 12 nasıl bir tasarıma sahip? İşte Detaylar

iPhone 12 Tasarımı Kesinlik Kazanmaya Başladı! Tasarımı Nasıl?

Apple bilindiği üzere yıl sonuna doğru 4 yeni modelin tanıtacağını bildirmişti. Gündemimizde olan COVID-19 salgını yüzünden maalesef ki planlanan tarihte yapılamadı ama gecikmeli satış tarihleri Ekim yada Kasım ayı gibi satışa sunulması bekleniyor. Büyük ihtimal ile yeni iphone 12 modellerinin Türkiye‘de satışa sunulması 2021 yılını bulacaktır. Bu zamana kadar internette iPhone 12 modellerinin hakkında çok fazla bilgi sızdırılmıştı.

iPhone 12 tasarımı netlik kazanıyor

Yeni model hakkında ufak bilgi vermek gerekirse ,iPhone 12‘de tek model kamera olmayacaktır. Ekran boyutu tarafında farklılık gösteren 2 farklı iPhone 12 modeli gelecek, 3 ana kameranın yanında ise 3 boyutlu bir ToF kamerası da yer alacak.

Geçen aylarda sızdırılan iPhone 12 modelleri iPhone 5 ve 5s‘te olduğu gibi keskin köşeli hatlara sahip olacak. Apple modellerinin en büyük sorunlarından bir tanesi kamera kısmında ki çentik olmasıydı bu sorunu bu modelde biraz daha azaltmış görünüyorlar. Apple kullanıcılarının en büyük sorunlarından bir tanesi olmasıyla birlikte umarım yakın zamanlarda bu sorundan tamamen ortadan kaldıracaklarını tahmin ediyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu