Mobil HaberleriApple Haberleri

iPhone 12 tasarımları sızdırıldı! Bu nasıl tasarım Apple?

TeknoBH Google Haberler

Apple’ın bu yıl içerisinde satışa sunmayı planladığı yeni modeli iPhone 12 modellerinin tasarımları sızdırıldı. Böyle bir tasarım olamaz!

iphone-12-tasarimlari-sizdirildi

Teknoloji devlerinden biri olan Apple, bu yıl içerisinde herkesin de bildiği gibi 4 yeni iPhone 12 modeli sunmaya hazırlanıyor. Şimdiye kadar sızdırılan bilgilere göre Cupertino merkezli şirket yeni nesil iPhone model tasarımlarında önemli değişikliklere imza atacağı iddia edilmişti.

iPhone 12 tasarımları sızdırıldı! Bu nasıl tasarım Apple?

Önce ki günlerde ortaya çıkan bazı yeni bilgiler ise şimdiye kadar sızdırılan bilgilere göre gerçeği yansıtmadığını gösteriyor. Hatırlarsanız her zaman Apple‘ın yeni nesil iPhone modellerinde çentik kısmını önemli ölçüde küçülteceği belirtiliyordu. iPhone kullanıcıları bu duyuru sonrasında bir hayli heyecanlanmışlardı ancak ortaya çıkan sızıntılara göre iPhone 12 kalıplarına göre, küçültülen bir çentik söz konusu bile değil.

iphone-12-tasarimlari-centik

Yukarıda sizlerle paylaştığımız görselde ki gibi iPhone 12 modellerinde iPhone X, Xs ve 11‘de olduğu gibi bir hayli geniş bir çentik bulunuyor. Android tarafında ki firmaların ekran altı kameraya geçiş yaptığı bu dönemde Apple‘ın hala bu eski tarz, geri kalmış çentik tasarımında ısrarcı olması çok şaşırtıcı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu