Apple HaberleriMobil Haberleri

iPhone 13 Özellikleri Hakkında Bomba İddia Geldi!

TeknoBH Google Haberler

iPhone 13 özellikleri hakkında bomba bir iddia gündeme geldi. Herkesin merakla beklediği yeni iOS modeli hakkında ki tüm detaylar

iPhone 13 Özellikleri Hakkında Bomba İddia Geldi!

Teknoloji devi Apple, her yıl piyasaya yeni modeller sunarak piyasada ki değerini arttırmaya devam ediyor. Tabi ezeli rakibi Samsung’da bu konu da boş durmuyor. Samsung piyasaya her yıl Apple’a göre çok daha fazla akıllı telefon modelleri sunuyor. Apple’ın bu yıl sunacağı yeni modeli iPhone 13 hakkında yeni iddialar ortaya çıktı. iPhone 13 özelliklerinde neler sunulacak?

Her yıl piyasaya sürülecek olan yeni akıllı telefonun tanıtılmadan önce birçok özelliği sızdırılır veya hakkında birçok dedikodu ortaya çıkar. Bu tarz bilgiler genellikle özellikleri ve tasarımı hakkında olur. Şimdi de Apple’ın bu yıl piyasaya süreceği iPhone 13 hakkında yeni iddialar ortaya çıktı.

iPhone 13 özellikleri ile neler sunuyor?

Şirket tarafından bu yıl piyasaya sürülmesi beklenen yeni akıllı telefon modelinin en önemli özelliklerinden biri de hız konusu diyebiliriz. Şuan için resmi bir açıklama yapılmamış olsa bile iPhone 13 modeli 120Hz ekran yenileme hızına sahip olması kesin diyebiliriz. Apple’ın rakiplerini incelediğimiz zaman modellerinin birçoğunda 120Hz yenileme hızı özelliği kullanılıyor. Apple bu konuda geç bile kaldı diyebiliriz.

iPhone 13 Özellikleri Hakkında Bomba İddia Geldi!

LTPO ekranlar sayesinde hız büyük bir oranda artış gösterecek. Böylece sayfalar arasında gezinirken de bekleme süreleri bir hayli azalmış olacak. Günümüzde kamera ve tasarım özellikleri ön plana çıksa bile yine de ekran hızı çok başka bir detay diyebiliriz. Kullanıcılar için avantaj sağlayan bu özellik iPhone 13’ün bütün modellerinde yer almayacak.

iPhone 13 modelinde gelmesi beklenen ekran hızı özelliği ne yazık ki tüm modellerinde olmayacak. Söz konusu özellik yalnızca iPhone 13 Pro ve Pro Max kullanıcılarına sunulacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu