Apple HaberleriMobil Haberleri

iPhone 13 Pro Hakkında İlk Detaylar Gelmeye Başladı

TeknoBH Google Haberler

iPhone 13 Pro modeli hakkında ilk detaylar ve konsept tasarımı detayları ortaya çıkmaya başladı. Önümüde ki Eylül ayında tanıtılması beklenen model hakkında ki detaylar

iPhone 13 Pro Hakkında İlk Detaylar Gelmeye Başladı

Akıllı telefon sektörünün önemli isimlerinden biri olan Apple‘ın yeni iPhone 13 serisi hakkında detaylar gelmeye başladı. Geçtiğimiz aylarda tüketici karşısına çıkan iPhone 12 serisi beklenenden daha fazla ilgi ile karşılaşmıştı. Seride piyasaya sürülen iPhone 12, iPhone 12 Mini, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max modelleri tüketicilere sunduğu birbirinden güzel özellikler ile ilgi odağı haline dönmüşlerdi. A14 Bionic işlemciden güç alacan seri, performans konusunda rakiplerini geri de bırakmayı başardı. Tabi durum böyle olunca kullanıcılar iPhone’un yeni serisini merakla beklemeye başladılar. Söz konusu iPhone 13 serisinin Pro modeline ilişkin yeni detaylar ortaya çıktı.

iPhone 13 Pro, farklı renkler ile karşımıza çıkacak

iPhone 13 serisi hakkında çok uzun zamandır birbirinden farklı dedikodular ortaya çıkıyordu. Fakat söz konusu dedikoduların hiçbiri doğrulanmadı. Techzino Concept isimli bir tasarımcı, iPhone 13 hakkında ortaya atılan söylentilere göre bir tasarım ortaya çıkardı. Bir süredir söylenenlere göre bir tasarım ortaya çıkartmaya çalışan tasarımcı tahmini iPhone 13 Pro modelinin tasarımını ortaya çıkardı.

Techzino Concept ve LetsGoDigital iş birliği sonrasında ortaya çıkan detaylara göre iPhone 13 serisinin konsept görüntülerini incelediğimiz zaman birbirinden farklı renkler ile geleceğini görüyoruz. Söz konusu modelin iPhone 13 serisine ait olacağı kesin değil. Söz konusu kaynak, bu tasarımların iPhone 13 Pro modeline ait olduğunu öne sürüyor. Tabi tasarımları incelediğimiz zaman iPhone 12 serisine benzerliği de gözden kaçmıyor. Söz konusu modelin iPhone 12s olacağı da tahminler arasında.

iPhone 13 Pro Hakkında İlk Detaylar Gelmeye Başladı

Ayrıca paylaşılan tasarımları incelediğimiz zaman en çok dikkat çeken detaylardan biri de, kablolu şarj girişinin yok edilmesi. Bu durumda cihazın suya ve toza dayanıklılığı arttırlması hedefleniyor. Bununla birlikte tahmini cihaz, mor, sarı, siyah ve kırmızı gibi renk seçenekleri ile gelmesi bekleniyor. Bu yıl Eylül ayında tanıtılması beklenen iPhone 13 Pro modelinin, serinin diğer modellerinden çok daha farklı geleceğini söyleyebiliriz. Ayrıca kısa bir süre önce iPhone 13 modelinin batarya özellikleri ile ilgili iddialar gündeme gelmişti. Söz konusu model ile ilgili yeni detaylar ortaya çıktıkça sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu