Güncel Haberler

iPhone kullanıcılarına Twitter’dan güzel haber geldi!

iPhone kullanan kullanıcılara Twitter'dan güzel haber geldi!

TeknoBH Google Haberler

iPhone kullanıcılarına Twitter’dan güzel haber geldi! Twitter’a gelecek olan yeni özellik iPhone kullanıcılarında kullanılacak. İşte Detaylar

iPhone kullanıcılarına bir güzel haberde Twitter‘dan geldi.iPhoneler için yeni gelen güncelleştirmeler arasında uygulamalarında güncellemesi bulunuyor.Sosyal medya liderlerinden biri olan Twitter dün gün içerisinde kendi hesabından attığı tweet ile Twitter iPhone güncellemesine gelecek olan güncelleme ile yeni özelliğini tüm kullanıcılarına duyurdu.

iPhone kullanıcılarına Twitter’dan güzel haber geldi!

Twitter,dün gün içerisinde attığı tweet ile belkide iOS kullanıcılarının uzun zamandır beklediği özelliği kullanıcılarına duyurdu.Tweetleri ve yorumlarımız ile birlikte retweet edilebiliyorduk.Tweet atan kullanıcının tweeti kaç adet retweet aldığı veya kimler tarafından yapıldığı yazısı bulunsa dahi yorumlar görünmüyordu.Twitter dün attığı tweet ile bu durumun artık son bulduğunu kullanıcılarına duyurdu.

Twitter‘ın dün attığı tweet ile güzel haber verildi ,iOS kullanıcılarında eksik olan bu özellik artık kullanıcılara sunuldu.İphone kullanıyorsanız bir an önce güncelleştirmenizi yapıp bu özelliği artık kullanabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu