Mobil Haberleri

iQOO Z3 Modelin Birçok Özelliği Kesinleşti!

TeknoBH Google Haberler

Vivo’nun son zamanlarda en çok konuşulan iQOO Z3 modeli hakkında birçok özellik kesinleşti. Tanıtımına az bir süre kalan cihazın detayları haberimizde

iQOO Z3 GeekBench Performans Testinde Ortaya Çıktı

Vivo, son zamanlarda satışlarda iyi bir ivme yakalayan akıllı telefon markası diyebiliriz. Vivo’nun alt markası olan iQOO ise, daha çok fiyat performans modelleri üzerine odaklanan bir marka diyebiliriz. Bu sebeple iQOO adında çıkan modellerin daha uygun fiyatlı olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca bununla birlikte yüksek performans sunacağını da söylemek mümkün. Kısa bir süre önce Neo 5 modeli hakkında ki ayrıntıların birçoğu belli olmuştu. 120Hz ekran yenileme hızına sahip olan model, bir hayli ilgi odağı olmuştu. Söz konusu modelin 25 Mart tarihinde tanıtılması bekleniyor. Kısa bir süre önce GeekBench’te ortaya çıkan iQOO Z3 modelinin birçok özelliği ortaya çıkmıştı.

iQOO Z3 tasarımı ve özellikleri neler

Söz konusu modelin tasarımlarını incelediğimiz zaman arka tarafında üçlü kamera modülü ile karşımıza çıktığını görüyoruz. Söz konusu kameraların dikey bir şekilde konumlandırıldığını görüyoruz. Ancak en altta bulunan makro lens küçük oluğu için LED flaş ile yan yana konumlandırıldığını görüyoruz. Bununla birlikte ana kameranın çevresinde gümüş bir halta da bulunuyor.

iQOO Z3 Modelin Birçok Özelliği Kesinleşti!

Teknik özellikleri incelediğimiz zaman Google Play Console dahil birçok yerde ortaya çıkan belgeleri topladığımız zaman, yeni modelin Snapdragon 768G yonga setinden güç alacağı kesinleşti diyebiliriz. Bununla birlikte yeni model de 8 GB RAM bulunacak. Aynı zamanda 3 GB’da sanal RAM‘e sahip olması bekleniyor.

Depolama kısmını incelediğimiz zaman UFS 2.2 depolama birimi ile geleceğini görüyoruz. Ancak söz konusu depolamanın kapasitesi hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor. Ancak tahminlere göre en az 128 GB dahili depolama birimine sahip olması bekleniyor. Cihazın tanıtımına 1-2 gün kalmasına rağmen kamera özellikleri hala ortaya çıkmadı. Söz konusu modelin tüm özellikleri yarın gerçekleşecek olan tanıtımda belli olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu