Güncel Haberler

İrem Derici küs olduğu Armağan Çağlayan’ın konuğu oldu

TeknoBH Google Haberler

YouTube kanalı üzerinden Gör Beni isimli program sunan Armağan Çağlayan, İrem Derici küs olduğu Armağan Çağlayan’ın konuğu oldu.

irem-derici-armagan-caglayan-gorbeni

Armağan Çağlayan, YouTube kanalı üzerinden yayınlanan ” Gör Beni ” isimli programı sunuyor. Kendisi merak edilen birçok ünlüyü her hafta konuk ediyor.

Armağan Çağlayan’ın konuk ettiği son isimlerden biri de dobra ve eğlenceli halleriyle dillerden düşmeyen İrem Derici’ydi. Bu kez programı ilginç kılan durumlardan biri de Armağan Çağlayan ve İrem Derici‘nin geçmişte yaşadıkları kırgınlıklarıydı. İkili uzun bir küskünlükten sonra ilk kez programda bir araya geldiler.

İrem Derici küs olduğu Armağan Çağlayan’ın konuğu oldu

İrem Derici, genel olarak dobralığı ve açık sözlülüğü ile biliniyorken ikili arasında ilginç ve eğlenceli sohbet ettiler. Derici lafını hiç esirgemediği için de geçmişte kendisine haksız yere yüklendiğini düşündüğü Armağan Çağlayan’ın programında resmen günah çıkarttı.

İrem Derici’nin en çok dikkan çeken sözlerinden biri de, ” Bir sürü sorun yaşarken, epilepsi krizleri yaşarken, kimseye söyleyemiyorum. Bir bakıyorum hastanedeyim. Armağan Çağlayan arkamdan saydırıyor. Ben orada üçüncü nöbetimi geçiriyorum. Bir sene sana kinim geçmedi ” diyerek Armağan Çağlayan’a program sonuna kadar yüklendi.

Şu zamanda yaşadığımız pandemi sürecinde evde vakit geçirirken keyifle izleyeceğiniz bir program diyebiliriz.

Programın tamamı:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu