Apple Haberleri

İstanbul Apple Store Da Çalışmak İster Misiniz?

TeknoBH Google Haberler

İstanbul Apple Store, Orta Doğu ve Avrupa’nın en büyük Apple Store’u olarak açılıyor. Peki sizler bu mağazada çalışmak ister misiniz?

İstanbul Apple Store Da Çalışmak İster Misiniz?

Dünyanın en büyük Teknoloji şirketi Apple, neredeyse piyasaya sürdüğü tüm ürünlerini Türkiye’de satışa sunuyor olmasına rağmen ülkemizde yalnızca iki adet fiziksel mağazası bulunuyor. Her ikisinin de İstanbul’da yer aldığını ve yeterli gelmediğini biliyoruz. Şirket bu durumun farkında olmuş ki yeni bir mağaza açmak için geri sayımı başlattı.

Teknoloji devi Apple, yine İstanbul Anadolu yakasında bulunacak olan Türkiye’deki üçüncü Apple Store için henüz resmi bir açılış tarihi paylaşmadı. Fakat şirket Apple’da Kariyer” adlı web sayfasında paylaşmış olduğu iş ilanları, yeni Apple Store açılışının kısa bir süre içerisinde yapılacağını işaret ediyor.

İstanbul Apple Store, Avrupa’nın en büyük mağazası olacak

İstanbul Apple Store Da Çalışmak İster Misiniz?

Apple Türkiye‘nin iş ilanlarını incelediğimiz zaman 17 farklı pozisyon için yeni bir personel arandığını görüyoruz. Söz konusu pozisyonlar için Mağaza Lideri, Pazar Lideri, Genius, Teknik Uzman, Müdür, Operasyon Eksperi gibi yeni personeller aranıyor.

Apple Store’un Türkiye’de ki üçüncü mağazası, İstanbul Caddebostan‘da yer alacak ve paylaşılan bilgilere göre mağazanın ilk kat inşaatının tamamlandığı söyleniyor. Önümüzde ki aylarda açılması beklenen dört katlı Apple Store, yalnızca Türkiye’nin değil, Avrupa ve Orta Doğu’nun en büyük Apple Store‘u olacağı iddia ediliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu