Güncel Haberler

Jack Ma Ortaya Çıktı, Alibaba’nın Hisseleri Fırladı

TeknoBH Google Haberler

Çin merkezli dünyanın en büyük e-ticaret şirketlerinden biri olan Alibaba’nın kurucusu Jack Ma ortaya çıktı. Hemen ardından Alibaba’nın hisseleri fırladı! İşte Detaylar

Jack Ma Ortaya Çıktı, Alibaba'nın Hisseleri Fırladı

Dünyanın en büyük e-ticaret şirketlerinden biri olan Alibaba’nın kurucusu Jack Ma, Pekin hükümeti ile girdiği yasal savaşın ardından kaybolmuştu. Milyarder bir adamın sessiz sedasız ortadan kaybolması, acaba kaçırıldı mı? sorularını akıllara getirmişti. Ancak 2 ay sonra milyarder Jack Ma ortaya çıktı.

Alibaba’nın Kurucusu Jack Ma, bir video da ortaya çıktı

Bir süre önce hakkında kaybolduğuna ve hatta tutuklandığına yönelik birçok iddialar ortaya atılmıştı. Jack Ma, öğretmenlerle yaptığı bir video konferansında ortaya çıktı. Jack Ma, toplantı da “salgın bittikten sonra yeniden görüşeceğiz” açıklamalarında bulundu. Alibaba kurucusu Jack Ma‘nın Ekim ayı içerisinde Çin’de piyasaya düzenleyici kurumları ve kamu bankalarını eleştiren konuşmasının hemen ardından ortadan kaybolması hakkında birçok iddia ortaya atılmıştı.

Çin’de geleneksel Laba tatilinde ortaya çıkan Jack Ma, öğretmenlere yaptığı konuşmada salgın bittikten sonra görüşeceklerini söyledi. Jack Ma Vakfı’ndan bir yetkili ise Çinli bir muhabire ilgili görüntüleri doğruladı.

Jack Ma Ortaya Çıktı, Alibaba'nın Hisseleri Fırladı

Ayrıca Alibaba’nın kurucusu Jack Ma’nın ortaya çıkmasıyla Alibaba’nın hisselerinde yükselme yaşandığınıda söylemiş olalım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu