Sinema ve Dizi Haberleri

John Wick 5 Resmen Duyuruldu!

TeknoBH Google Haberler

Lionsgate’in en ünlü film serisi olan John Wick’in yeni filmi önümüzde ki senelerde izleyiciler ile buluşacak. Film ile ilgili geçtiğimiz gün bir açıklama yapıldı ve açıklamada John Wick 5 resmen duyuruldu!

john-wick-5-resmen-duyuruldu

Keanu Reeves‘in başrolünde yer aldığı John Wick serisinin 4.filmi bir aksilik olmaz ise 2022’de sevenleriyle buluşacak. Paylaşılan bilgilere göre 2021’de başlayacak olan film çekimleri esnasında 5.filmin de tamamlanacağı söyleniyor.

John Wick 5 Resmen Duyuruldu!

Lionsgate’in en ünlü film serisi John Wick, önümüzde ki senelerde 4.filmi sevenleriyle buluşacak. Koronavirüs salgını nedeniyle vizyon tarihlerinde erteleme kararı alınan filmin 2022’nin Mayıs ayının son haftasında vizyon da olması bekleniyor. Film serisi hakkında önemli açıklamalar da bulunan Lionsgate CEO’su John Feltheimer, hem John Wick 4 hem de John Wick 5‘in şu anda senaryo aşamasında olduğunu, filmlerin arka arkaya çekilip kısa sürede vizyonda olacağını söyledi.

Feltheimer, konu ile ilgili açıklamasında şu sözlere yer verdi, ” John Wick 4’ün 2022 Anma Günü’nde sinemalara çıkması planlanan aksiyon serisinin iki filmi için de senaryo hazırlamakla meşgulüz” dedi. ” Keanu önümüzde ki yılın başlarında müsait olduğunda iki filmi de arka arkaya çekmeyi umuyoruz” diyen CEO, John Wick 5‘in çıkış tarihi ile ilgili açıklama yapmaktan kaçındı. Filmin çekimlerinin 4.filmle birlikte yapılacağını göz önüne aldığımız zaman, 5.filmle önce ki filmin arasında çok da büyük bir tarih aralığı olacağını düşünmüyoruz.

john-wick-5-resmen-duyuruldu-1

Dünya genelinde çok geniş hayran kitlesine sahip olan Keanu Reeves, ünlü bilim-kurgu filmi Matrix’in 4.filminin hazırlıklarına devam ettiği söyleniyor. Koronavirüs salgını nedeniyle Mart ayında durdurulan çekimlerinin, şu sıralar Almanya’da devam ettiği biliniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu