Sinema ve Dizi Haberleri

Kağıttan Hayatlar, Netflix’de Yayınlanmaya Başladı

TeknoBH Google Haberler

Çağatay Ulusoy’un başrolünü üstlendiği Netflix’in yeni yerli filmi 190’dan fazla ülkede yayına alındı. Peki filmin konusu nedir? İşte Detaylar

Kağıttan Hayatlar, Netflix'de Yayınlanmaya Başladı

Kağıttan Hayatlar filmi Netflix‘de 190’dan fazla ülkede aynı anda gösterime girdi. Netflix Türkiye, orijinal içerikler üretmeye hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz yıl Türk prodüksiyonlu filmi olan Yarına Tek Bilet‘i izleyicileriyle buluşturan platform daha sonrasında 9 Kere Leyla ve Azizler filmleriyle çeşitliliğini arttırdı. Şimdi de uzun zamandır merakla beklenen Kağıttan Hayatlar filmi izleyici karşısına çıktı.

Birçok iddialara göre söz konusu yeni film Netflix’in en çok konuşulan filmlerinden birisi olacak. Çağatay Ulusoy canlandırdığı kağıt toplayıcısı rolü ile övgü dolu mesajlar alırken, filmin çocuk oyuncusu ise sosyal medyada en çok konuşulan isimlerden birisi oldu.

Kağıttan Hayatlar konusu nedir?

Yeni film İstanbul sokaklarında kağıt toplayarak yaşamını idame ettiren Mehmet’in, 8 yaşında ki Ali adlı bir çocuk ile tanışmasıyla başlıyor. Ali’yi ailesi ile kavuşturmaya çalışan Mehmet bu sırada çocukla arasında bir bağ kuruluyor. Birbirlerine baba-oğul sıcaklığında yaklaşan ikilinin göz yaşartan hikayesi ise insanları çok etkilemeyi başarıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu