Mobil Haberleri

Karşınızda Acun Ilıcalı’nın Oppo Reklamı

Akıllı telefon sektörünün parlayan yıldızlarından biri olan Oppo'nun yeni reklam yayınlandı.

TeknoBH Google Haberler

Oppo Reno 4 akıllı telefon serisinin yeni reklamı yayınlandı. Karşınızda Acun Ilıcalı’nın Oppo reklamı;

acun-ilicali-oppo-reklami-yayinlandi

Yeni nesil akıllı telefon modelleriyle Türkiye pazarında sıkça adından söz ettiren Oppo, izlenme rekorları kıran Reno 3 serisi reklam filminden sonra kısa bir süre önce tanıtımını gerçekleştirdiği Oppo Reno 4 serisi’nin reklam kampanyasına da yine Acun Ilıcalı ile devam etti.

Karşınızda Acun Ilıcalı’nın Oppo Reklamı

Acun Ilıcalı’nın çevresinde meydana gelen, dinamik, şaşırtıcı ve eğlenceli anların izleyiciler ile buluştuğu reklam filminde uslu bir köpeğin medya getirdiği karmaşayı ve bir çocuğun koca bir partinin tüm seyrini nasıl değiştirebileceğini görüyoruz. Acun Ilıcalı yaşanan tüm sahneleri Reno 4 serisi modelleri ile görüntüleyerek tüm bu anları kendi koleksiyonuna ekliyor.

“Hayatım Benim Koleksiyonum” çatı stratejisinin devam filmi olma özelliğini taşıyan yeni reklam kampanyası, ” En Canlı Anlar Koleksiyonda Yaşar” mottosuyla hazırlandı. Oppo ve Karbonat iş birliğinin 2020 yılında gerçekleştirilen ikinci büyük projesi olan reklam filmi, Kala Film’den Turgut Akaçık yönetmenliğinde çekildi. Çekimleri 2 günde tamamlanan reklam filmi TV kanallarında ve dijital platformlarda yayınlanmaya başladı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu