Samsung HaberleriMobil Haberleri

Katlanabilir Samsung Galaxy Fold 2 karşınızda!

TeknoBH Google Haberler

Akıllı telefon sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Samsung’un yeni modeli katlanabilir Samsung Galaxy Fold 2 karşınızda!

samsung-galaxy-fold-slider

Akıllı telefon pazarında son yıllarda katlanabilir ekranlı modeller bir hayli popüler olmaya başladı. Huawei ile birlikte sektöre öncülük eden Samsung, 3. katlanabilir ekranlı akıllı telefon modelini tanıtacak. Teknolojiyi az çok takip edenlerinde bildiği gibi Güney Koreli teknoloji devi daha önce Galaxy Fold ve Galaxy Z Flip modelleri teknoloji severlerin karşısına çıkmıştı.

Samsung‘un 3.katlanabilir ekranlı modeli Fold’un halefi olan Galaxy Fold 2 olacak. Elbette Güney Koreli teknoloji devi şirket, cihazın tanıtımına kadar isim tarafında bazı değişiklikler yapacağını düşünüyoruz.

Katlanabilir Samsung Galaxy Fold 2 karşınızda!

Şimdi herkesin merak ettiği Gold Fold 2 modeline gelelim. Geçtiğimiz günlerde ki sızıntılara göre Fold modelinin sağ kısmında bir çentik tarzı bir tasarımı mevcuttu.

Samsung yeni Fold modelinde bu çentikli yapıdan tamamen kurtulacak ve delikli ekran tasarımına yönelecek. Haydi tasarıma bir göz atalım.

galaxy-fold-2-netlesti

Genel tasarımıyla Fold 2 selefi ile aynı ölçülerde olacak. Ayrıca katlanma mekanizması da büyük oranda aynı kalacak. Bildiğimiz üzere Samsung ilk Fold modelinde menteşe yapısı üzerinde yoğun çaba gösterilmişti. Dolayısıyla bu sistemin yerine yeni bir düzen getirileceğini düşünmüyoruz.

Şimdi, akıllı telefon kullanıcılarının merak ettiği konuya gelelim. Galaxy Fold 2 ne kadar ?

Katlanabilir akıllı telefonun fiyatı tam olarak belli değil. Ancak az çok ilk Fold modeli ile aynı düzeyde olacağına dair söylentiler var. Konunun takibi olacağız yeni bilgiler paylaşıldıkça sizlere aktaracağız ..

 

Samsung Galaxy Fold 2 tasarım videosu:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu