Sinema ve Dizi Haberleri

King Kong Vs Godzilla Filminin Bomba Fragmanı Geldi

TeknoBH Google Haberler

King Kong vs Godzilla filmi için bomba bir fragman paylaşıldı. Uzun süredir merakla beklenen filmin paylaşılan fragmanı izleyicileri daha da heyecanlandırdı. İşte Detaylar

King Kong Vs Godzilla Filminin Bomba Fragmanı Geldi

Fantastik ve heyecanlı filmde dünyanın en çok bilinen 2 canavarı karşı karşıya geliyor. Bir tarafta titanların kralı olarak bilinen Godzilla bir diğer tarafta ise King Kong. Her ikisi de dünyanın en güçlü ve en çok korkulan canavarları olarak karşımıza çıkıyor.

Söz konusu filmde bu iki canavar arasında ki savaşı izleyicilere sunacak. İkisinin arasında ki savaş öyle bir büyük ki bu savaşı izlerken de şehrin yok oluşuna da şahit olacaksınız.

Sinema severlerin büyük bir heyecanla beklediği bu filmin fragmanın da spoiler verilmiş olma ihtimali yüksek. Yani King Kong bir miktar daha ön planda diyebiliriz. Bu sebeple bu savaşın kazananı King Kong olacak diye düşünüyoruz. Tabi bu durumların yanı sıra Godzilla tehlikesine karşı insan hayatlarını kurtaran King Kong gibi bir izlenim sunuldu. Ayrıca Godzilla‘nın gözlerinde insanı dehşete düşüren bir varlık olarak görünüyor. Bunun da Mechagodzilla olduğu tahmin ediliyor.

King Kong vs GodZilla fragmanı

Kesin olmamakla birlikte ortaya çıkan iddialara göre bu iki güçlü canavar bir olup daha büyük bir düşmana karşı savaşacak. Eğer ki bu iddialar doğruysa bu film çok farklı yerlere doğru gittiğini söyleyebiliriz. Ancak tekrardan belirtelim bunlar sadece bir iddia.

Eleştirmenler tarafından yapılan yorumlara baktığımız zaman film içerisinde bir sürpriz karşımıza çıkacak diyebiliriz. Filmin uzun süredir de bekleniyor olması bu ihtimali de arttırıyor. Bu film 31 Mart tarihinde HBO Max ve sinemalarda izlenebilecek. Fragmanı izledikten sonra düşüncelerinizi aşağıda ki yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu