Güncel Haberler

Konuşanlar’ın Tüm Bölümleri YouTube’dan Kaldırıldı

TeknoBH Google Haberler

Son zamanlarda YouTube’da en çok izlenen içeriklerden biri Hasan Can Kaya’nın sunmuş olduğu Konuşanlar’ın tüm bölümleri kaldırıldı. İşte Detaylar

konusanlar-tum-bolumleri-youtube-kaldirildi

Son zamanlarda YouTube‘de oldukça popüler olan içeriklerden birisi olan Hasan Can Kaya‘nın sunmuş olduğu Konuşanlar gösterisinin bundan böyle Acun Ilıcalı‘nın Netflix’e rakip olarak kurduğu Exxen‘de yayınlanacağını sizlere haberimizde paylaşmıştık.

Konuşanlar’ın Tüm Bölümleri YouTube’dan Silindi

YouTube’da 196 milyon 178 bin 242 görüntülenmeye ulaşan Konuşanlar‘ın YouTube kanalında şuan bölümlerin dışında kesitler, bölüm tanıtımları ve bölümlerin ekstraları bulunuyor. Yani bölümler yer almıyor. Artık sadece söylemiş olduğumuz içerikler bulunuyor. Programın sunucusu Hasan Can Kaya, dün YouTube’dan soru cevap canlı yayını açmıştı. Bu canlı yayında hayranlarından gelen tüm sorulara yanıt verdi. Yaklaşık olarak 1 saat süren bu canlı yayın programın bölümleri gibi trende girmeyi başardı. 1 saatlik canlı yayın videosu şuan 1,2 milyon’a yakın görüntüleme aldı.

konusanlar-tum-bolumleri-youtube-kaldirildi-1

Acun Ilıcalı, kısa bir süre önce Exxen platformunu duyurmuştu. Daha sonra ise Hasan Can Kaya’nın oldukça sevilen gösterisinin artık Exxen‘de yayınlanacağını açıklamıştı. Ancak programın yeni bölümleri bu anlaşmaya rağmen yine de YouTube’dan yayınlanmaya devam etmişti. Artık Exxen açılış yapmak için adeta gün sayıyor. Salgın döneminde oldukça popüler gelen ve yüzleri güldüren Konuşanlar’ın tüm bölümleri de YouTube’dan kaldırıldı.

Peki, siz Konuşanların Youtube’dan kaldırılması hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıda ki yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak
btnet.com.tr

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu