Güncel HaberlerTeknoloji Haberleri

Kripto Para Yatırım Tavsiyeleri Nelerdir?

TeknoBH Google Haberler

Kripto para yatırım tavsiyeleri nelerdir? Yatırım yapmak isteyen kullanıcıların son zamanlarda en çok merak ettiği konu diyebiliriz. Peki uzmanlar ne diyor? İşte Detaylar

Kripto Para Yatırım Tavsiyeleri Nelerdir?

Kripto paralar ile ilgili yapılan yorumları incelediğimiz zaman bu haftanın en önemli ve en kritik konusu kripto para yatırım tavsiyeleri olduğunu söyleyebiliriz. Peki kripto paralarda hangilerine yatırım yapılmalı? Öncelikle sizlere bahsedeceğimiz kesinlikle yatırım tavsiyeleri değildir, yalnızca yorumdur.

Kripto para yatırım tavsiyelerinde hangi paralar yükselecek?

Bitcoin dominans değerlerini incelediğimiz zaman 56 ile 58 arasında gidip geldiğini görüyoruz. Bitcoin dominance değerleri yükselmediği için alt coin fiyatları büyük ölçüde yükselmeye devam ediyor. Bunlar içerisinde en çok göze çarpan ise ADA, ATOM, LINK, DOT, LTC ,ETH, XLM, XRP olduğunu söyleyebiliriz. Bu para birimlerinde bir miktar yükseliş yaşanacağı tahmin ediliyor.

Bildiğiniz üzere şu sıralar kripto paralar da çok sert yükseliş ve düşüşler yaşanıyor. Mesela ADA 1 dolar seviyelerinin üzerine yeniden çıkmaya başladı. Hatta 1 dolar seviyesinin altına düşmediğini söyleyebiliriz. Hatta bazıları onun 10 dolara kadar çıkacağını tahmin ediyor. Bir diğer kripto para birimi olan LINK ise giderek yükselmeye aynı şekilde devam ediyor. Hatta destek noktası 30 dolar seviyesine kadar düşmüştü. 32 dolar üzerinden değer gören bu kripto para birimi aldığı güncellemeler ile hızlı yükselişler sağlanabilir.

Kripto Para Yatırım Tavsiyeleri Nelerdir?

Kripto para piyasaları genel olarak boğa sezonuna devam ediyor. Lider olan Ethereum kolay kolay 2 bin doların altına düşmüyor. Bu sebeple boğa sezonunun devam ettiğini söyleyebiliriz. Ancak bu piyasalar da neler olacağı tam olarak bilinmiyor. Yatırım uzmanlarının Nisan ayı boyunca boğa sezonunun devam edeceğini ve yükselişlerin de yaşanacağı düşünülse bile yine de tedbiri elden bırakmamak gerektiğini hatırlatmak gerekiyor. Ayrıca kripto paralar ile ilgili olarak bilginiz yok ise kripto para nedir ve nasıl alınır adlı yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

Sizler yatırım ile ilgili olarak neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıda ki yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu