Mobil Haberleri

Fantastik Tasarımıyla Lenovo Legion 2 Pro Görüntülendi

TeknoBH Google Haberler

Oyuncuların heyecanla beklediği Lenovo Legion 2 Pro modelinin tasarımları ortaya çıktı. Fantastik tasarımıyla dikkat çeken modelin özellikleri

Fantastik Tasarımıyla Lenovo Legion 2 Pro Görüntülendi

Mobil oyunların artmasıyla birlikte oyuncu telefonlarına olan ilgide artmaya başladı. Durum böyle olunca birçok Teknoloji devi oyuncu telefonları geliştirmeye başladı. Ayrıca özellikle de mobil e-spor sektörünün gelişmesi ile birlikte söz konusu telefonlara olan talebin arttığını söyleyebiliriz. Asus, Xiaomi, Poco gibi teknoloji devlerin oyun sektöründe bir hayli yarıştığını söyleyebiliriz. Bu sektörde liderliğe oynayacak yeni bir telefonun tasarımı ve özellikleri ortaya çıktı. İşte karşınızda 16 GB RAM‘e sahip oyuncu telefonu Lenovo Legion 2 Pro‘nun özellikleri

Lenovo Legion 2 Pro kullanıcılarına neler sunuyor?

Oyuncu telefonlara olan ilginin her geçen gün arttığını biliyoruz. Özellikle de ROG Phone 5 model ile ilgili ortaya çıkan gelişmelerin büyük bir kesim tarafından sevilerek takip edildiğini söyleyebiliriz. Lenovo da bu sektörde lider olabileceğine bir kanıt niteliğinde bir model üzerinde çalışılıyor. Özellikle de yüksek tazeleme oranı ile sunulan paneller oyunda yaşadığınız performansın üst seviyelere çıkması için çabalanıyor.

Lenovo, 8 Nisan tarihinde yeni oyuncu telefonu kullanıcıların beğenisine sunacak. Tanıtımına günler kala Lenovo tarafından yeni tanıtım görselleri yayınlandı. Yandan açılır kamera gibi eşsiz bir tasarıma sahip olan cihaz, performans tarafında bir hayli şaşırtacak gibi görünüyor.

Fantastik Tasarımıyla Lenovo Legion 2 Pro Görüntülendi

Paylaşılan görselleri incelediğimiz zaman dikkatlerimizi çeken detayın pop-up kamera olduğunu söyleyebiliriz. Ancak bu cihazda alışa gelmiş bir ön kamera yer alıyor diyebiliriz. Yan taraftan açılır bir ön kamera yer alıyor. Bu ön kameranın ise 44 MP değerinde bir çözünürlüğüne sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Lenovo L70081 model numarası ile tüketici karşısına çıkan cihazın Lenovo Legion 2 Pro adının verilmesi bekleniyor. Bir diğer ortaya çıkan detayları incelediğimiz zaman ise geçtiğimiz yılın en güçlü işlemcisi olarak tanıtılan Snapdragon 888′ten güç alıyor. Ayrıca bu işlemciye 16 GB RAM‘de destek veriyor.

GeekBench’te ortaya çıkan sonuçları incelediğimiz zaman tek çekirdekli testte 1.129 puan, çok çekirdekli testte ise 3.763 puan almayı başaran cihaz, sektörde ki en güçlü oyuncu telefonun olması bekleniyor. 8 Nisan tarihinde tanıtılacak olan modelin fiyatına dair bir bilgi bulunmuyor. Fiyatının da önümüzde ki günlerde belli olması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu