Donanım Haberleri

Lenovo Yoga AIO 7 İle Farklı Deneyimler Sunmaya Geliyor

TeknoBH Google Haberler

Lenovo, Yoga AIO 7 isimli masaüstü bilgisayarlarını kısa bir süre önce tüketiciler karşısına çıkardı. Yeni masaüstü bilgisayarı ile kullanıcılarına farklı deneyimler sunmaya geliyor. İşte Detaylar

Lenovo Yoga AIO 7 İle Farklı Deneyimler Sunmaya Geliyor

PC severlerin kalbinde farklı bir yere sahip olan Lenovo, yeni modeli Yoga AIO 7 masaüstü bilgisayarını CES 2021 etkinlik fuarında kullanıcılarının karşısına çıkardı. Lenovo’nun yeni çıkardığı bilgisayar dikey yönde dönebilen bir monitöre sahip olmasının yanında donanım özellikleri sayesinde de kullanıcıların bir hayli dikkatini çekmeyi başardı.

Ayrıca bilgisayarın donanım özelliklerini incelediğimiz zaman, AMD Ryzen 7 4800H işlemci ve NVIDIA GeForce RTX 2060 ekran kartından güç aldığını da söylemiş olalım. Lenovo yetkililerinden yapılan açıklamalara göre, yeni bilgisayarın oyun oynayan kullanıcılar için ve aynı zamanda zorlu grafik işlemleri yapabilen kişiler için tam ideal olduğunu ifade ediyor.

Lenovo Yoga AIO 7 kullanıcılarına neler sunacak?

Adobe RGB ve DCI-p3 renk gamının yüzde 99’unu kapsayan ekran, ister mobil cihazınızı isterse tabletinizi kullanarak otomatik olarak dikey olarak da döndürebilirsiniz. AIO 7, JBL Harman sertifikalı stereo hoparlörler ile kullanıcıya sürükleyici bir ses deneyimi yaşatmayı hedefliyor. Bahsi geçen bilgisayarda 1TB SSD, 2 TB da SATA HDD yer alıyor. RAM tarafını incelediğimiz zaman ise 16 GB ve 32 GB‘lık iki farklı seçenek bulunuyor.

Lenovo Yoga AIO 7 İle Farklı Deneyimler Sunmaya Geliyor

Lenovo‘nun yeni masaüstü bilgisayarı 7, 614 x 460 x 108 mm ölçülerinde ve yaklaşık olarak 11,7 kilogram ağırlığına sahip. Ayrıca 3.2 Gen 2 (Tip C) ve dört USB 3.2 Gen 2 )Tip A) ile iki USB 2.0 (Tip A) ve bir USB 2.0 (Tip C) bağlantı noktasına sahip.

Yoga AIO 7 ile birlikte kutudan çıkan aksesuarlar arasında klavye, mouse ve harici bir web kamerası yer alıyor. Lenovo yeni cihazda Alexa desteği de sunuyor. Lenovo’nun yeni bilgisayarı Haziran 2021 tarihinde ABD’de 1.500 dolardan satışa sunulacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu