Mobil Haberleri

Lenovo’nun Legion Duel 2 Modeli Parçalara Ayrıldı

TeknoBH Google Haberler

Popüler YouTube kanallarından bir tanesi, YouTube üzerinden yaptığı inceleme sonrasında yeni Lenovo Legion Duel 2 modeline sağlamlık testi uyguladı. İşte Detaylar

Lenovo'nun Legion Duel 2 Modeli Parçalara Ayrıldı

Mobil oyunlara olan ilgi her geçen gün artmaya devam ediyor. Tabi durum böyle olunca da akıllı telefon üreticileri de yeni akıllı telefonlarını oyunculara odaklanmış bir şekilde geliştirmeye başladılar. Yüksek hızlı işlemciler, ekstra RAM’ler, büyük depolama alanları ve ekstra soğutma sistemleri. Kısa bir süre önce duyurulan Lenovo’nun Legion Duel 2 modeli oldukça beğenilmişti.

Söz konusu modelin detaylarını incelediğimiz zaman, pop-up kameraya sahip olduğunu biliyoruz. Ayrıca ön kameranın da gelişmiş özelliklere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Ön kamera da 44 MP değerinde bir çözünürlüğe sahip olduğunu belirtelim.

Ayrıca Lenovo’nun modeli 6,96 inçlik bir AMOLED ekran paneli ile karşımıza çıkmıştı. 2460 x 2080 piksel çözünürlüğüne sahip 144Hz ekran yenileme hızına sahip olacak. Ayrıca söz konusu cihaz geçtiğimiz yılın en güçlü işlemcisi olarak tanıtılan Snapdragon 888‘ten güç alıyor. 12 GB ve 16 GB RAM seçenekleri ile satışa sunulacak olan cihazın ortalama fiyatı 800 Euro olması bekleniyor.

Cihazın satışa sunulmasına sayılı günler kala incelenmesi için bazı popüler YouTube kanallarına gönderildiğini biliyoruz.

Legion Duel 2 modelinin parçalandığı video:

YouTube üzerinde çeşitli incelemeler de bulunan bir kanal da bu kuruluşlardan bir tanesi. Sağlamlık testine tabi tutulan yeni oyun canavarı birçok testten geçerken, yamulma testinde sınıfta kalıyor. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan sağlamlık testini yukarıda ki videodan izleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu