Mobil Haberleri

LG Fiyat performans modelleriyle iddialı gelecek!

Akıllı telefon sektörünün önemli isimlerinden biri olan LG, yeni fiyat performans modelleriyle iddiaları geliyor.

TeknoBH Google Haberler

Akıllı telefon sektöründe tutunmaya çalışan LG, yeni fiyat performans modelleriyle iddialı gelecek! İşte yeni modelleri

Uygun-Fiyatli-LG-Q-Modeli-Geliyor

Teknoloji sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan LG,diğer alanlarda yakaladığı başarıyı maalesef ki akıllı telefon sektöründe yakalayamadı.Güney Kore merkezli şirketin orta segment veya amiral gemisi modellerinde istediği satış rakamlarını ve kullanıcı memnuniyetini yakalayamaması gözlerden kaçmadı.Güney Kore merkezli şirketin bu sefer çok iddiali bir model ile kullanıcılarının karşısına çıkacağı iddiası ortaya atıldı.

LG Fiyat performans modelleriyle iddialı gelecek!

Orta segment modellerini arttırmayı düşünen LG yeni modelleri için çalışmaları hızlandırdı. Samsung, Huawei gibi markalarla rekabet etmenin zor olduğunun farkında olan LG yeni modelleriyle kullanıcılarının gönlünü tekrar kazanacağını düşünüyoruz. LG yeni çıkartacağı Q serisi Q31,Q32,Q33,Q51,Q51S,Q52,Q53,Q61,Q62,Q91 ve Q93 olmak üzere tam 13 farklı model ile sevenlerinin karşısına çıkacak. Yeni çıkartacağı modeller için çok iddialı olan LG,seriyi ne zaman tanıtacağı ise merak konusu oldu.

 

LG-Q51-Serisi-Gorselleri

LG‘nin yeni çıkartacağı modeller hakkında henüz net bir bilgi paylaşılmamaktadır. Konu ile ilgili yeni haberler duydukça sizlerle paylaşacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu