Donanım Haberleri

LG GX Gallery OLED TV Tasarımıyla Dikkat Çekiyor

TeknoBH Google Haberler

LG GX Gallery OLED TV ince ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor. Peki ince tasarıma sahip olan TV’nin özellikleri nedir? İşte Detaylar

ince-tasarima-sahip-olan-lg-gx-gallery-oled-tv-dikkatleri-uzerine-cekiyor-1

LG GX Gallery OLED televizyonlar minimalist tasarımlarıyla bir hayli dikkat çekiyor. Şu anda televizyonların teknik özellikleriyle ilgili bilgiler ise ne yazık ki daha açıklanmadı. LG, yeni televizyonlarını endüstriyel tasarımın bir zaferi olarak görüyor.

İnce ve şık tasarımıyla LG GX Gallery OLED TV neler sunuyor

İncecik tasarımıyla tüm dikkatli üzerine çekmeyi başaran televizyon duvara asıldığı zaman adeta bir sanat eseri, tablo gibi görünüyor. GX Gallery OLED serisi 55 inç, 65 inç ve 77 inç olmak üzere üç farklı boyutla sunulacak. Katlanabilir bir menteşe tasarımına sahip olan televizyonlarda çerçevelerin ince olması da göze çarpıyor. GX Gallery TV’lerin kalınlığının 20 mm’den daha ince olduğu belirtiliyor. LG’nin üst segment televizyonlarında olduğu gibi GX Gallery OLED televizyonlar da üst düzey renk kalitesi, sonsuz kontrast ve geniş izleme açısı sunuyor.

ince-tasarima-sahip-olan-lg-gx-gallery-oled-tv-dikkatleri-uzerine-cekiyor-2

Televizyonların satış fiyatları henüz maalesef belli değil ancak özellikleri ve tasarımlarını incelediğimiz zaman ucuz olmayacağı gayet açık. Şirketin önümüzde ki yapacağı açıklamalarda televizyonların özellikleri ve satış fiyatları da ortaya çıkacak. Son olarak LG imzalı yeni televizyonların Türkiye’de satışa çıkıp, çıkmayacağı henüz belli değil.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu