Mobil Haberleri

LG’den çift ekranlı telefon geliyor!

Uzun zamandır sessizliğini koruyan LG'den çift ekranlı telefon geliyor!

TeknoBH Google Haberler

Akıllı telefon sektöründe uzun zamandır sessizliğini koruyan ve geçmiş yıllarda ki popülerliğini kaybeden LG’den yeni çift ekranlı telefon geliyor! İşte Detaylar

lg-çift-ekranli-telefon-geliyor

Bu yıl içerisinde neredeyse tüm akıllı telefon üreticileri çift ekranlı telefon üretimi için kolları sıvadı. Bu yeni üretim için uzun zamandır çalışmalarını sürdüren LG‘nin çift ekranlı modelinin kendisine özgü bir özelliği var gibi görünüyor.

LG’den çift ekranlı telefon geliyor!

LG geçtiğimiz günlerde çift ekranlı yeni cihazı için kısa bir tanıtım videosu yayınladı. LG’nin yeni çift ekranlı telefonunun nasıl görüneceğine dair bilgiler de paylaşmış oldu.

LG tarafından paylaşılan tanıtım videosunda LG’nin yeni modelinin ekranı içe doğru katlanmıyor. Hatta ekranı hiç katlanmıyor. Bunun yerine, ekranı diğer ekranının arkasına yatay olarak 90 derece döndürebiliyorsunuz ve bu durumda cihazın ekran görüntüsünü ” T ” harfine benzemesini sağlıyor.

Paylaşılan tanıtım videosuna göre, LG resmi olarak 14 Eylül tarihinde Türkiye saatine göre 14:00‘da piyasaya sürecek.

LG’nin çift ekranlı telefonunun tanıtımı:

LG gerçekleştirdiği basın toplantısına göre, yeni çift ekranlı telefonu ” Explorer Projesi ” nin bir parçası olacak. LG, yeni projenin ” mobil sektöre çok ihtiyaç duyulan merak ve heyecanı getirmesini” bekliyor.

LG’nin yeni çift ekranlı telefonu hakkında kısa bilgi vermek gerekirse, 6,8 inç ana ekrana ve 1:1 en boy oranına sahip 4 inç ikincil ekrana sahip olduğu söyleniyor. Doğru olmamakla birlikte söylentilere göre çift ekranlı telefon Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 765G işlemci tarafından desteklenecek ve aynı zamanda 64 MP birincil kameraya sahip olacağı söyleniyor. 

Yeni çift ekranlı telefon ile ilgili net bilgileri 14 Eylül tarihinde öğrenmiş olacağız..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu