Sinema ve Dizi Haberleri

Loki Dizisinin Fragmanı Yayınlandı

Disney, Loki dizisinin ilk resmi fragmanını sonunda yayınladı.

TeknoBH Google Haberler

loki-dizisinin-fragmani-yayinlandi

Disney, Marvel Sinematik Evreni’nin en orjinal “kötülerinden” biri olarak bilinen Loki’nin ilk solo yapımı olan Loki dizisinin ilk resmi fragmanı yayınlandı. Ünlü aktör oyuncu Tom Hiddleston, dizi ile birlikte fesatlık tanrısı Loki’ye hayranlarının karşısında bir kez daha hayat verecek.

Loki, Avengers: Endgame‘de uzay taşını alarak kayıplara karışmıştı. Bu nedenle gelecek yıl seyirciler ile buluşacak olan Loki dizisinde fesatlık tanrısını evrenin farklı köşelerinde ve farklı zaman dilimlerinde göreceğiz.

Loki, Mayıs 2021 tarihinde Disney+’ta yayınlanacak

loki-dizisinin-fragmani-yayinlandi-1

Loki dizisinde Tom Hiddleston’â Owen Wilson, Gugu Mbatha-Raw ve Sophia Di Martino eşlik ediyor. Ayrıca bir başka İngiliz oyuncu Richard E. Grant’ın da dizide henüz açıklanmayan bir rolde yer alacağını biliyoruz. Ayrıca söylentilere göre, Grant’ın dizinin yalnızca bir bölümünde yer alacağını ifade ediyordu.

Michael Waldron, Kate Herron ile birlikte Loki dizisinin özel yapımcısı ve senaristi oldu. Dizinin çekimleri Ocak 2020’de başlamıştı ancak Mart ayında COVID-19 önlemleri kapsamında durmuştu ve geçtiğimiz Eylül ayında koronavirüs tedbirleri kapsamında çekimler devam etmişti. Sevilen kötü karakterlerden biri olan Loki,  Mayıs 2021’de Disney+ ekranlarında yayınlanacak.

Loki fragman

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu