Güncel Haberler

MasterChef 2020 Yarışmasını Kim Kazandı?

TeknoBH Google Haberler

Bütün yıl boyunca severek izlenen Masterchef yarışmasının 2020 kazananı sonunda belli oldu. Peki Masterchef 2020 yarışmasını kim kazandı? İşte Detaylar

MasterChef 2020 Kim Kazandı?

Acun Ilıcalı tarafından yapımcılığı üstlenilen bu yarışmada heyecan doruktaydı. Bildiğiniz üzere eleme usulü ile devam eden yarışmada, yemekler kıyasıyla rekabete giriyordu. Düzenli olarak yapılan Masterchef yarışmalarında, 2020 kazananı kısa bir süre önce belli oldu. Kazananı açıklamak üzere Acun Ilıcalı stüdyo ya geldi.

Masterchef 2020 yarışmasını Serhat kazandı

Bu yıl düzenlenen yarışmada, Özgül, Emir, Barbaros ve Serhat finale kaldı. Bu kişiler arasında en ön planda olan Serhat ve Barbaros’tu ki finala bu iki yarışmacı kaldı. Türkiye’nin en iyi aşçılarının yarıştığı bu programda genellikle genç kitleye hitap ediyor. Masterchef 2020 şampiyonu usta aşçılar tarafından açıklandı. Bu durumda finale kalan Barbaros ve Serhat ikilisi arasında kazanan Serhat oldu. Peki Masterchef şampiyonu Serhat Kimdir?

Masterchef 2020 şampiyonu Serhat kimdir?

Serhat Doğramacı, İstanbulda doğmuş  ve 23 yaşında genç bir aşçıdır. Programa İstanbul’dan katılan Serhat, son derece iddialı bir giriş yapmıştı. Hatta bu kadar iddialı olmasından dolayı yarışmanın ilk günlerinde eleneceği bile söyleniyordu. Ancak o yaptığı yemekler ile finale kadar gelip, şampiyon oldu.

Şampiyon Serhat, Amerika ve Almanya’da toplam da 3 yıl iş tecrübesine sahip. Ayrıca İngilizcesi de oldukça iyi diyebiliriz. Ayrıca başlangıç düzeyi Almanca ve Ruscası bulunuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu