Sinema ve Dizi Haberleri

Matrix 4’ün vizyon tarihi açıklandı!

TeknoBH Google Haberler

Bill & Ted 3:Face the Music ile ilgili röportaj sırasında Matrix 4 hakkında konuşan Keanu Reeves, koronavirüs salgının Matrix 4’ün vizyon tarihini etkilemediği açıklandı. İşte Detaylar

matrix-4-vizyon-tarihi-aciklandi

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs pandemisi, her sektör gibi sinema sektörünü de derinden etkilemiş ve sinema severlerle buluşma hazırlığı yapan pek çok filmin vizyon tarihini ertelemesine, çekimleri devam eden filmlerin ise prodüksiyon süreçlerinin aksamasına neden olmuştu. Çekimleri durdurulan filmlerden biri de Matrix 4 oldu.

Matrix 4’ün vizyon tarihi açıklandı!

Geçtiğimiz günlerde Bill & Ted serisinin yaklaşık 30 yıl aradan sonra yeniden sinema severlerle bir araya geleceği devam filmi Bill & Ted 3:Face the Music için bir röportaj veren Keanu Reeves, fazlasıyla merak edilen Matrix 4 hakkında da çok önemli açıklamalarda bulunarak birçok Matrix severlerinin merakını gidermiş oldu.

matrix-4-vizyon-tarihi-aciklandi-1

Konunun Matrix 4’ün ertelenip ertelenmeyeceği ile ilgili soru gelmesi üzerine ” The Show must go on(Şov devam etmeli) diyen Reeves, ” Bilirsiniz, bazı etkili ve dikkatle hazırlanmış protokoller var. Film yapım ritmimiz etkilenmedi yada kesintiye uğramadı. Herkesin bu projeyi sevdiğini düşünüyorum.” sözleriyle film ekibinin pandemi öncesinde ki motivasyonuyla çalışmaya devam ettiğini söyledi.

Matrix serisinin yaklaşık olarak 19 yıl sonra yeniden karşımıza çıkacağı devam filmi Matrix 4 için vizyon tarihi, 22 Nisan 2022 olarak belirtilmişti.

 

Kaynak :

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu