Oyun Haberleri

Microsoft’un Xbox Series X hakkında ki şok eden gerçek!

Microsoft'un oyun konsolu Xbox Series X hakkında ki şok eden gerçek ortaya çıktı!

TeknoBH Google Haberler

Microsoft’un Xbox Series X hakkında ki şok eden gerçek! Bütün kullanıcıları şok etti! İşte Detaylar

xbox-series-x-sunumu

Microsoft kısa bir süre önce Xbox Series X ismini verdiği yeni nesil oyun konsolunu ve özelliklerini tanıtmıştı. Microsoft bu yıl sonuna doğru  Xbox Series X yeni nesil oyun konsolonu satışa sunmaya hazırlanıyor.

Microsoft‘un tam tersi yol izleyen Sony ise yeni konsolunun teknik özelliklerini açıklamış fakat ana konsolu açıklamamıştı. PlayStation 5‘in Haziran ayı içerisinde düzenlenecek olan etkinlikte tanıtılması planlanıyor.

Microsoft’un Xbox Series X hakkında ki şok eden gerçek!

Microsoft kısa bir süre önce Xbox Series X için çıkacak oyunlarla ilgili bir tanıtım etkinliği düzenlemişti.Bu tanıtım içerisinde en çok dikkat çeken oyunlardan birisi de Scorn isimli oyundu. Oyun severler Scorn isimli oyunun grafiklerinden çok etkilendiğini ve sabırsızlıkla beklediğini söylemişlerdi.

Geçen gün ortaya atılan bir iddia oyun severlerin kafasını karıştırdı diyebiliriz. Oyunun geliştiricisi olan Ebb Software‘in yönetmeni Ljubomir Peklar tarafından verilen bilgilere göre fragman Ryzen CPU ve RTX 2080 Ti GPU ile kaydedilmiş.

Etkinlikte izlenen o görüntüler Xbox Series X‘e ait olmadığı iddia ediliyor.Lakin Ljubomir Peklar 4K 60 FPS‘lik bir performansı Series X‘te de görebileceğimizi söyledi. Ortaya atılan bu iddia ve Peklar’ın bu sözlerinin doğruluğunu yakın  zamanda öğreneceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu