Mobil Haberleri

MIUI 12.5 Güncellemesi Hangi Modellere Geliyor?

TeknoBH Google Haberler

MIUI 12.5 güncellemesi hangi modellere geleceğinin tam listesi belli oldu. Yeni güncelleme hangi Xiaomi ve Redmi modellere gelecek haberimizde

MIUI 12.5 Güncellemesi Hangi Modellere Geleceği Kesinleşti

28 Aralık 2019 tarihinde Xiaomi Mi 11’in tanıtıldığı etkinlikte sunulan MIUI 12.5 güncellemesi, yeni eklenen özellikleri ile daha iyi performans sergileyecek. Özellikle kullanıcıların sıklıkla karşılaştığı sorunların giderildiği, pil optimizasyonunun çözümlendiği ve gömülü uygulamaların azaltılması gibi birçok çalışmalar da gündeme geldi. Etkinlikten sonra MIUI 12.5 sürümü alacak telefonlara ait  bir liste ortaya çıkmıştı.

Fakat model sayısı bir hayli azdı. Hemen arkasında yeni bir liste daha ortaya çıktı. Ancak o liste de güncel değildi. Çoğu kaynak tarafından doğrulanan fakat hala resmi olmayan bir liste daha yayınlandı.

MIUI 12.5 güncellemesi hangi modellere gelecek?

MIUI 12.5 Güncellemesi Hangi Modellere Geleceği Kesinleşti

MIUI 12.5 güncellemesi ile gömülü uygulamaların sayısı da azaldı. Pil performansında yaşanan önemli gelişmeler kullanıcıları memnun ediyor. Yaşanan en önemli gelişme ise performans konusunda ki optimizasyonlar. Yeni güncelleme ile pil tasarrufunun, bir önceki sürüm ile kıyasla yüzde 25 değerlerine kadar ulaştığı ifade ediliyor. Yeni geçiş animasyonlarının da eklendiği sürümde, Mountain Snow özelliği de geliştirildi.

Eğer ki yeni güncelleme Xiaomi ve Redmi telefonlarınıza geldiyse, hemen güncellememenizi öneriyoruz. Bazı kritik hatalardan dolayı telefonunuzda iyi performans alamayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu