Xiaomi HaberleriMobil Haberleri

MIUI 12 güncellemesi alacak telefonlar belli oldu

Xiaomi'nin MIUI 12 güncellemesi alacak telefonları belli oldu. Peki siz Xiaomi akıllı telefon kullanıcısı mısınız?

TeknoBH Google Haberler

MIUI 12 güncellemesi alacak olan Xiaomi telefonlar belli oldu. Paylaşılan bilgilere göre giriş ve orta segment iki model daha güncellemeyi alacak.

Akıllı telefon pazarının önemli isimlerinden biri olan Xiaomi, yeni güncelleme konusunda kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor. Henüz akıllı telefon pazarında yeni olmasına rağmen piyasaya sürdüğü fiyat/performans modelleri ile adından sıkça söz ettirmeyi başaran Xiaomi, yalnızca üst segment modellerine değil, giriş seviyesine hitap eden modellerine de güncellemeyi yayınlıyor.

MIUI 12 güncellemesi alacak telefonlar belli oldu

MIUI 12 güncellemesi bildiğiniz üzere de son dönemlerin en popüler arayüzü olmaya devam ediyor. Son paylaşılan bilgilere göre bahsi geçen güncellemeyi önümüzde ki iki ay içerisinde iki modeline daha yayınlayacak.

xiaomi-miuı-12-guncellemesi-alacak-telefonlar-belli-oldu-1

MIUI 12 güncellemesini Çin merkezli teknoloji devi Xiaomi, geçtiğimiz aylarda kısa bir süre içerisinde üst segment telefonlarına yayınlamıştı. Xiaomi’nin amiral gemisi modellerini kullanan kişiler ise, MIUI 12 güncellemesinden bir hayli memnun kalmıştı.

Şimdi de şirket amiral gemisi modellerini kullanmayan kullanıcılarını üzmek istemiyor. Bu durumda şirket, önümüzde ki ay ülkemizde satışa sunulan Xiaomi Redmi 8A ve Xiaomi Redmi 7A modellerine MIUI 12 güncellemesini yayınlamaya başlayacak. Her iki cihaz içinde hem ülkemiz de hemde dünya genelinde bir hayli fazla kullanıcısı olduğunu söyleyebiliriz. Çin merkezli şirket için bu cihazlardan sonra diğer cihazlar içinde bu güncellemeyi yayınlayacağı söylentileri de mevcut.

Bakalım Xiaomi diğer modelleri için bu güncellemeyi yayınlayacak mı? Sizler ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıda ki yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu