Sinema ve Dizi Haberleri

Monster Hunter Filminden İlk Fragman Paylaşıldı

Yönetmenlik koltuğunda Paul W.S Anderson'ın oturduğu Monster Hunter filminden ilk fragman paylaşıldı.

TeknoBH Google Haberler

Monster Hunter filminden ilk fragman paylaşıldı. Fragman sadece 16 saniye uzunluğunda olsa da filmin başrolü Milla Jojovich’i, Clifford T.I Harris’i, Diego Boneta’yı ve Meaghan Good’u ksıa bir süre içerisinde görüyoruz.

monster-hunter-ilk-fragman-paylasildi

Daha önce Event Horizon, Resident Evil: Retribution ve Resident Evil: The Final Chapter gibi filmlerin yönetmenlik koltuğunda da oturmuş olan Paul W. S Anderson, Temmuz ayında ki yaptığı açıklama da filmin %100 bittiğini açıklamıştı. Filmin normal şartlarda Eylül ayında gösterime girmesi bekleniyordu.

Monster Hunter Filminden İlk Fragman Paylaşıldı

Filmin gösterim tarihi Nisan 2021’de olacağı tahmin ediliyor. Anderson da verdiği röportajlarda ” Önümüzdeki sene nisanda vizyona girecek. Şu ana kadar yaptıklarım arasında en favori filmim demişti. Ancak görünüşe göre ortada bazı karışıklıklar var. Yayınlanan kısa fragmanın sonunda, filmin bu sene aralık ayında sinema salonlarında olacağı belirtiliyor.

Monster Hunter‘ın bu kısa fragmanı, 1 Ekim – 4 Ekim tarihleri arasında düzenlenen Comic Con Russia 2020’de gösterilmişti. Filme dair yeni birçok şeyi görebileceğimiz uzun fragmanın da kısa bir süre sonra izleyiciler ile buluşması olası yüksek ihtimal. Monster Hunter oyun markasının büyük bir hayranı olan Paul W. S. Anderson, şu sözleri söylüyor:

Batıda çok az bilindiği ve hiç kimsenin farkında olmadığı zamanlarda oynuyordum. Sadece yaratıklar değil, içinde yaşadıkları çevre de etkileyiciydi. Bu dünyayı, bu çevreyi, bu vahşi habitatı yaratarak müthiş bir iş başarmışlardı.”

Monster Hutner’ı beyaz perdeye uyarlarken yeşil perde kullanmaktan kaçınan Anderson, oyunda ki etkileyici manzaraların karşılığını vermek için gerçek konumlarda çekmenin önemli olduğunu ve kendilerinin de öyle yaptığını dile getiriyor.

Kaynak
webtekno

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu