Donanım Haberleri

Monster Notebook mağazaları açılıyor

TeknoBH Google Haberler

Monster Notebook, 8 Haziran Pazartesi günü sat 10:00’da bütün mağazalarını açma kararı aldı.

Monster Notebook mağazaları açılıyor

Monster, dünya genelinde ki Koronavirüs salgını nedeniyle 20 Mart tarihinde dünya genelinde ki bütün mağaza ve teknik servislerini kapatma kararı alırken, hizmetlerini dijital ortam üzerinden vereceğini duyurmuştu. Oyun severlerin en çok tercih ettiği markalardan biri olan Monster, çalışan personellerinin ve müşterilerinin bu süreçte normalden daha fazla hassasiyetle dikkat edileceğini duyuran şirket, mağaza içerisinde maske kullanımı, sosyal mesafe ve hijyen doğrultusunda kontrollü sosyal hayat kurallarına dikkat edileceğini belirtti.

Monster Notebook mağazalarını tekrar açıyor!

Monster Notebook mağazalarını tekrar açıyor! Şirket’in yaptığı duyuruda, 8 Haziran Pazartesi gününden itibaren saat 09:00 – 18:00 arasında mağazalarına ziyaretçi kabul edeceğini ve mağaza içerisine hijyen kurallarına uymayanları içeriye alınmayacağını duyurdular. Mağaza ve teknik servislere alınacak olan müşterilerin ateşleri ölçülecek ve daha sonrasında mağaza içerisinde sosyal mesafeye dikkat etmeleri istenecek ve mağaza içerisinde her ürün incelemesinden sonra dezenfekte edileceğini de belirttiler.

Monster Notebook mağazaları açılıyor

Oyun severlerin en çok tercih ettiği marka olan Monster Notebook, pandemi sürecinde bütün işlemlerini dijital mağaza ortamından gerçekleştirmek için rakip markalarının gerçekleştirmediği uygulamayı hayata geçirerek kullanıcılarına bu süreçte daha iyi hizmet sundular.

Monster Notebook‘un hayata geçirdiği dijital mağaza uygulamasını bu yeni dönemde de devam etmesi düşünülüyor. Uzmanların randevu sistemi ile giriş yaptıkları Zoom toplantılarında kullanıcıların sorunlarını ve merak edilen cihazlar hakkında bilgilendirmelerde bulunacaklar.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu